Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos (csizmás) gyereknek...

15 hónapos (csizmás) gyereknek érdemes bundazsákot tenni a babakocsiba?

Figyelt kérdés
mert hogy van:) tavaly használtuk de most már járni is tud és csupa sár meg latyak lesz nem? van akkor mit, vagy hogyan? a nagy hidegben lehet kevés lesz egy pléd. és alá mit tegyek?
2011. okt. 10. 20:59
 1/6 szöcske005 válasza:

Én valódi birka bőrt tettem alá.

De a bunda zsák is jó.

Szerintem kell alá, mert, nem mozog, és így jobban fázik.

2011. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 19 hónapos, épp a minap vettem elő az egyik bundazsákot, hogy vajon jó e még. Lányom a napközbeni alvást még mindig a babakocsiban alussza a teraszunkon, szerencsére elfér benne, mert óriási a kocsi, pedig nem kicsi a lányom sem:) Szóval, ennek a zsáknak a lábrészénél orkán bélés van direkt a koszos cipőnek. Az tuti, hogy a sáros cipőjét nem fogom belerakni a bundazsákba. Ebbe talán a cipőt igen, de van egy bárányszőr belsejű zsákunk is. Abba tuti, hogy csak zokniban rakom bele. Én úgy gondolom, hogy fogom még mindkét zsákot használni, de leveszem a csizmáját mikor beül a kocsiba. Még ki kell találni valami csizmatárolót menet közbenre, mert az sem jó, ha a kocsi aljában kihűl a csizma és azt veszi vissza. Erre még nincs ötletem, de biztos megoldom:)

Én csak a koszos cipő miatt nem fogom száműzni a pihe puha meleg zsákokat, persze ha még használni fogjuk a babakocsit.

2011. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, nekün kis van bundazsákunk de nincs kivágva ahol a kötök vannak, hogy kössem igy be? nem akarom szétvágni. már arra is gondoltam hogy alá is meg a babára is takarot teszek majd. a bundazsákot nem akarom elvágni.
2011. okt. 11. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Na de a bundazsákban nincs is előre megvarrva a kivágás helye? Mert ezeket úgy árulják, hogy le van varrva mint egy gombjuk, és ha szükséges, Te kivágod kis ollóval. Nekem mindkét zsák ilyen volt, én vágtam ki.

És a pléddel mit csinálsz? Azt vágod szét? Mert ha a lába között is be akarod kötni, akkor nem tudod alátenni rendesen, ha meg fölé rakod,simán leficánkolja magáról egy ekkora gyermek .

2011. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jújj de ciki: *gomblyuk

Észre sem vettem, hogy mit írtam, bocsi

2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az én bundazsákomon nics se lyuk se juk:)) de egy kihasználtabb plédet nem sajnálok kivágni, meg is tudom varrni:)
2011. okt. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!