Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen haspók?...

Más babája is ilyen haspók? Csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, alapból nagy baba, 10 kg és 76 cm már(apukája szép magas), de abszolút nem kövér, nagyon csini kis alkata van, pont jó husiban van.Már csak reggel és este kap tápszert, a többit kiváltottuk.De hiába eszi meg a kis kajáját időben, ha látja, hogy valaki eszik valamit, egyből odacurikkol, és követeli, hogy ő is kaphasson, annak ellenére, hogy biztos nem marad éhes.Mikor ő már megreggelizett, és én fél óra múlva eszek egy kiflit, odajön, feláll mellém, és ütögeti a lábam, morogva "beszél",és muszáj törni neki egy pici falatot a kifli puha részéből, este apukájánál ugyanez a helyzet, követel 2-3 kis falatot, ha látja, hogy ő vacsizik.Nem nagy adagokat adunk neki, inkább piciket, mert szerintem nála az a lényeg, hogy kapjon, nem hogy mennyit kapott.Ha az aki eszik a társaságában befejezi, őt sem érdekli tovább a kaja, játszik tovább:)Más babája is ennyire oda van a kajcsiért?Vagy csak az én babám ilyen haspók annak ellenére, hogy biztos tele a pocakja?:)
2011. okt. 11. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is postosan ezt csinálja :D Nem lehet annyira "megtömni" hogy ne kelljen adni neki abból amit mi eszünk.
2011. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem, viszont unokaöcsém igen! 8 hós, elég pici és vékony, de bármennyit is eszik, ha látja, hogy valaki eszik mellette, reszket a kajáért :)
2011. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok kisbaba csinálja ezt. De mi mindig együtt ettünk vele az asztalnál.
2011. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én fiam is haspók!Most 20 hónapos,de születése óta ilyen!Már 3 hónapos korában sem lehetett enni előtte,mert követelte a hamit!Mindig sokat evett,"anyatejes korában" is,és érdekes módon ő sem kövér baba.Rengeteget mozog,szóval nem látszik rajta.
2011. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony az én fiam is igazi kis haspók:)

Nagy magas kisfiú, egy éves és a nap folyamán bármikor tud enni, függetlenül attól, hogy mikor volt az ebéd vagy vacsora:D

Én ezt sokkal szerencsésebbnek tartom, mint ha válogatós kisgyerekem lenne, így legalább tudom, hogy bármit is főzök neki, azt jó étvággyal mind egy cseppig megeszi!

2011. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!