Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinál mással is ilyet a babája?

Csinál mással is ilyet a babája?

Figyelt kérdés
Van 4 féle etetőcumink és nem mindegy melyiket teszem a cumisüvegre, mert mikor melyiket fogadja el. Van mikor a 4. a nyerő. Kész rémálom az etetés. Ha megyünk valahová készletet viszünk, 3 féle cumisüveg, 4 féle etetőcumi.
2011. okt. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem csinál ilyet az enyém, mert csak egyféle cumink van. Ha éhes, akkor el kell fogadnia.
2011. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom nem ő mondta,hogy vegyél négyet...Nem kellett volna annyi félét adni neki.Így jártál.
2011. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért vettem, mert képes volt egész nap nem enni, csak sírt, hogy éhes. A játszócumit meg nagyon szívta. 2 hónapig szilikonos mamos cumisüveg volt, nem fogadta el, vettem nukos latexest, azzal evett valammeddig, most meg azzal is kínlódás, most felváltva használom azokat amiket elfogadott egy darabig.
2011. okt. 11. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Azok írnak olyanokat mint az első kettő hozzászóló, akinek nyugodtabb babájuk van. Az én babám is már kis csecsemő kora óta akaratos, sírós, egyáltalán nem mindegy neki semmi. A cumikkal ilyet mondjuk nem csinált, abból evett amit épp úgy gondoltam hogy jó lesz a korához. De sokmindenben igenis érvényesíti az akaratát. És márcsakazértse eszik ha nem akar, inkább éhesen sír. Majd megtudnák a fenti anyukák ha olyan természettel megáldott babájuk lenne mint nekünk.... Nem minden a nevelés, ezt én se fogadtam el amig nem született meg a babóm. Az alaptermészet baromi nagy úr...

Van az avent-nek olyan cumija, amin kis csíkok vannak, és attól függően hogy mennyire menjen belőle a kaja, úgy kell fordítnai a baba felé. 3 féle nyílásszélességet tudsz rajta állítani. És akkor nem kéne cserélegetned, csak forgatni.

2011. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi ennek a neve?
2011. okt. 11. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Sajna off:

Kedves 2. Válaszoló! Ezzel a fölényeskedéssel nem sokat segítettél! :-)

Mi pl 3 féle cuclit használunk, az üvegekkel együtt mind AJÁNDÉKBA kaptuk, és nagyon örültünk! ( Ha pl valakinek nincs pénze, nem teheti meg, hogy válogat.)

2011. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12.20-as vok. Nem tudom mi a neve, de holnap küldök róla képet mailben. Ugyanúgy lehet kapni mint a többi pótcumit, ugyanúgy van csomagolva, azt hiszem 3+ van ráírva. Holnap majd írok:)
2011. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!