Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hósnak kukoricapelyhet...

Csill79 kérdése:

11 hósnak kukoricapelyhet adhatom bió tejjel vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Inkább joghurtba keverjem neki?Reggelire gondoltam.Vettem bio tejet,de nem tudom,hogy az miben más mint a bolti tej?

28.-án tölti az 1 évet!


2011. okt. 11. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a bio tej kérlek szépen abban különbözik a bolti tejtől, hogy bio füvet legelészett a tehenke :D


azért nem ajánlják a tejet min. 1 éves kor előtt mert nem tudja megemészteni a baba. a tápszerben szét van bontva a tejfehérje, inkább vegyél azt (az is tehéntej!).

de ha ragaszkodsz a biohoz, bioboltban van bio kecsketej.

2011. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző :) még annyit, hogy kukoricapelyhet se adhatnál 2 éves koráig...elméletileg.
2011. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,tápszer van itthon,de a kukoricapelyhet miért nem lehet?Búzalisztből van,meg hát nem gondoltam,hogy abban bármi káros dolog van.
2011. okt. 11. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:

elírtam, azt akartam írni, hogy bioboltban van bio kecsketápszer :/


úgy tudom a fulladásveszély miatt lehet csak később adni, igazán utána se olvastam, mi táblázatunkban 2 éves kor van

2011. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyermekked tud rágni, nyugodtan adhatsz neki kukoricapelyhet. Ha beáztatod a tápszerbe nem áll fenn fulladásveszély. Tejet ne adj még neki legalább 2 éves koráig. 1 éves kor után vannak jó junior italok, tele vitaminnal és vassal + egyéb nyomelemekkel ami nagyon fontos az agyi fejlődés szempontjából. Nem a legolcsóbb, de ha megengedteted magadnak a havi kb. 5ezer fontintot, ezt ajánlanám (és a gyermekorvos is).
2011. okt. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. okt. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!