Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price Állj fel velem...

Fisher Price Állj fel velem zsiráf jó ajándék 9,5 hónapos,3 hónapja magától felálló babának?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz 9,5 hónapos, 6,5 hónapos korától magától feláll. Lehet addigra lépegetni is fog.
2011. okt. 14. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kislányomat egyálltalán nem érdekelte.... El is adtuk, mert csak kerülgettük, meg a golyókat kellett egyfolytában keresgetni, mert azt meg szanaszét hordta... Én csalódtam benne
2011. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerőseimnek van, de kisfiamat sem érdekli...totál hidegen hagyta, csakkerülgette mikor ott voltunk.Viszont volt ott egy tologathatós kis bevásárlókosár, na azt szívesen tolta:)Csak ott kellett hogy legyek mellette, mert nem vot stabil.

Ha karácsonykor lesz 9,5 hós, akkor szerintem valami tologathatósat vegyetek neki.Mi most kaptunk egy kisautót, ami tolható, ezt szereti, de ha nem kapunk, szerintem ilyet vettem volna:

[link]

igaz, hogy nem olyan színes mint az fp játékok, de tapasztalatom szerint a gyerekek szeretik ezeket az egyszerű dolgokat, ráadásul ezt sokáig tudja használni, tud bele pakolgatni.

2011. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek most az ellenvélemény:)) Kisfiam 7-8 hónapos lehetett amikor megkapta, most 22hónapos és szinte minden nap játszik vele, ismerős kisfiú is nagyon sokat játszott vele. Próbáljátok ki valahol, ha lehetőségetek van rá.
2011. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez az abszolút favorit!!! Kislányom is alig múlt fél éves, mikor felállt, kb. 8 hónaposan kapta a zsiráfot és azóta is imádja. 10 hónaposan megtanulta a szájába tenni a golyókat, előtte, csak a csúszda részre, meg folyton nyomkodta a gombot a tetején. Reggel miután kiveszem a kiságyból ehhez megy oda először azóta is (hacsak nincs elérhető helyen egy telefon vagy távirányító) és mikor hazajön a bölcsiből akkor is első a zsiráf:-) Ott tartunk, hogy ha egy-két napra elmegyünk valahova, akkor visszük magunkkal ezt a kicsinek nem nevezhető játékot is:-) Ja és már egy ideje lépeget is. Ez annyit változtattott a dolgon, hogy nem a zsiráfba kapaszkodva áll fel, hanem odatotyog és lehuppan zsiráfot etetni:-)
2012. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!