Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora téli csizmát vegyek?

Mekkora téli csizmát vegyek?

Figyelt kérdés

22-es a lányom lába, de a 23-s csizmába még bőven befér 1,5 ujjam a sarka mögé. Attól félek, ha a 22-s méretűt veszem, az nem tart ki a tél végéig, a 23-s meg most lenne túl nagy.

Ti hogy szoktatok téli lábbeli méretet választani?


2011. okt. 16. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem még ugyan nincs gyerkőcöm, de nekem anya kicsiként mindig vattával kitömte a cipő orrát.

Felnőtt koromra is erre szorulok, mivel az egyik lábam másfél centivel hosszabb, ezért arra kell cipőt venni, viszont a kisebbet pedig mindig feltöri a cipő, ezért rakok a cipő orrába vattát.

Remélem tudtam neked segíteni! :)

2011. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én lányomnak is 22-es a lába:) Ő 19 hónapos.

Én pont amiatt amit írtál 22-est és 23-ast is vettem.

2011. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. okt. 16. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egy számmal nagyobbat fogok venni, mint most a lába. Vastag harisnyával és esetleg ha nagyon hideg van, + 1 zoknival és beleférjen. Nálunk most kezdett el 23-as cipőt hordani, még nem próbáltunk csizmát, de 23-24-est veszek majd, attól függ melyik mekkora, mert vannak eltérések a számozásoknál (egy 23-as is helyenként akkora mint egy 24-es, és fordítva...).
2011. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs OFF:

Milyen márkájú csizmát vesztek??

2011. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki két méretet vett, Siestát, mert lányomnak széles, magas lábfele van, eddig ez a márka volt a legkényelmesebb neki.
2011. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Siestát vettem tavaly, idén is azt szeretnék.


Ilyet, az Auchanban most akciós:

[link]


A 23-s csizmába befér 1,5 ujjam. A 21-s szandált most nőtte ki a lányom, 22-es a lába.


Köszi mindenkinek a választ.

2011. okt. 16. 14:44
 8/11 anonim ***** válasza:

A Siestás vagyok!

Húúú, ezzel a bakanccsal nekem is bajom van. Pont ugyanezt vettem meg a lányomnak a teszveszen 3600 F-ért használtan. ( EZ a 2-ön kívül van) Pár alkalommal volt csak hordva. A mérete 24-es. Nem írtam, mert aztán jönnek a lehurrogó válaszok, hogy használt, stb., erre pedig nem voltam kíváncsi:)

Szóval, valamiért ez a fazon ahogy a többivel összehasonlítottam kisebb mint a méretezése szerinti, de nem egy számmal. A belső talphossza akkora mint az egy számmal kisebb más Siesta bakancsoké, de az egész valahogy mégis nagyobb, a talpa és az orra elég bumfordi.

Elővettem, megnéztem, kivehető a talpbetétje. Az Auchanban nem szólnak rád, vedd ki, mérd a lányod zoknis lábához a betétet, aztán szaladgáljon benne egy kicsit. Ha nem esik orra, és nem botlik meg, akkor szerintem a 23-asat vedd meg.

2011. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor szerintem a lányod lába az enyémnél fél számmal kisebb, a 22-es Siesta szandál még épp jó, de lassan kicsi lesz, már megvettem a 23-asat. ( A lakásban szeretem ha szandál van a lábán)
2011. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi, meg fogom nézni, ha még lesz egyáltalán. :-)

Olyan furán rakosgatta a lábát a gyerek mikor ráadtam, lehet lötyög benne a lába, de a betétet nem vettem ki megnézni, jó ötlet, köszi!


Én is szandált adok télen a lakásban a lányomra. Családi ház és hiába fűtünk, a parketta akkor is nagyon hideg. Ráadásul az én lányom folyton leveszi a zoknit, harisnyát, muszáj szandált adnom rá, hogy ne tudjon levetkőzni. :-))

Akkor látom Te is küzdesz a Siesta méretezéssel. Vagy a lányom lába pont két szezon között nő, de olyan még nem volt, hogy amit tél elején megveszek, kitartson tavaszig. Lehet kénytelen leszek én is kettőt venni, egyet most, egyet meg majd ha ezt kinövi. Én is szoktam a használtakat nézegetni, van köztük olyan amit alig párszor volt más gyerek lábán, szerint

2011. okt. 16. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!