Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a cipőt megvehetem a...

Ezt a cipőt megvehetem a kisfiamnak, ha most tanul járni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 16. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!!
2011. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg,mert nem tartja jól a bokáját.Vegyél valami olyat,ami kicsivel magasabb szárú,és sajnos már nem árt ha bélés is van benne.A D.D. Step márka egész megfizethető...mi is azt használjuk.
2011. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

èn még járni tanuló gyereknek kemény talpú cipöt nem vennék.

addig csak is nagyon puhatalpú kell, olan ami behajlik a legkisebb talphajlításnál is.

aztán ha már többet megy mint mászik, akkor lehet olyat ami tartja a bokáját, de még mindig puhább a talpa.

nekünk ilyen van csak lányba, csak cikkszámot tudoik adni mert linket nem ad.

1400163

persze kicsit drágább, de ez a megfelelö egy járni kezdö, gyereknek. ha még sokat mászik akkor ez még nem jó, akkor olyan kell aminek szinte tiszta bör az alja.

ez amit belinkeltem olyan a talpa hogy még rugalmas.

2011. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben kell megnézni, hogy mennyire lehet hajlítani a talpát. Minél jobban, annál jobb egy cipő a totyogóknak. Ha nagyon merev, akkor válassz inkább másikat. A márka jó, a lányomnak is volt, és nagyon bírta a strapát.
2011. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem megveheted. A fiamnak is volt bobbi shoes, könnyen hajlott a talpa, rendesen tartotta a bokáját, és nem volt benne harántemelő. Felváltva hordta az elefantennel, és tökéletes a lába.
2011. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!