Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebetto Solaris - új típusú...

Bebetto Solaris - új típusú babakocsi. Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kéredezném, hogy valaki vett-e ilyen új multifunkciós babakocsit? A csepeli bababoltban lehet vásárolni, állítólag ők forgalmazzák. Ott voltunk és attól függetlenül, hogy egy lengyek kocsi, és számomra noname, nagyon jónak tűnt élőben az egész, áradásul olcsó is...

[link]


2011. okt. 17. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Tetszik

ha jol látom a sportrész támlája dönthető...ami pozitiv.

lábtartója is nejlonos,ez is egy plusz pont.

2011. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szépnek szép,de a Bebetto nem a legmegbízhatobb fajta.Ha megengeded ennyi pénzért itt vannak inkább ezek ugyan így néz ki ugyanezeket a funkciókat tudja.

[link]


[link]


[link]


Az utolsó a legjobb szerintem nekünk is ilyen van a lányom nagyon szeret benne aludni.ez előtt a fiammal már átment egy pár babakocsi a kezem alatt.Adbor baby lux,Bebetto,Pierre,és a Titi a legideálisabb.

2011. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekünk szerkezetileg hasonló van, de biztosan megbízható márka sok praktikus hozzávalóval. Mindemellett a hátsó kerekei is felfújhatók és az ára középkategóriás.


[link]


Mi nagyon elégedettek vagyunk vele, tökéletesen bevált és azóta is szívesen ajánlom mindenkinek. Nagyon könnyű vele közlekedni és navigálni, a legkisebb boltokban is könnyen boldogulok vele, az autónk kicsi csomagterébe is könnyen befér, és amikor vidékre utazunk a nagyiékhoz csak lekapjuk a kerekeket és még egy csomó minden befér mellé.

2011. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az espironál nem kényes a lábtartó rész?



a másodiknál a 3 linkböl az 1-nél nem dönthető vizszintre a sportrész,csak kagylószerüen dönthető,és a 3-nál is ugyanigy.ami nem kényelmes sztem a babának.

2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A 682-es pierre cardinnál a mózes rész kicsi, a többinél picit nagyobb, de ennek (élőben láttam) nagyon nagy. És igen, szeretném, ha dönthető lenne a sportrész legalább 170 fokig.

Az espiro vectort is néztük. A régebbi fajtát akartuk neten, használtan venni, mert kinézetre tetszett, de az új verziója, már több szempontból rosszabb, és lényegesn kisebb a beltere. Ugye a régi fajta kagylós, az új meg 100e ft. Az már nagyon sok nekünk.


Amúgy azt mondták, hogy még senki sem vitt vissza ilyet, de ha megtörténne a garanciája úgy van, hogy helyből, rögtön adják a hibás tartozékot és cserélik. A javítást ők intézik, nekünk nem kell rá várni.

köszi a kommenteket.

Akkor senki sem vett ilyet? hát igen, új kocsi...

2011. okt. 17. 11:47
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, az nem baj, ha a hordozó csak 3 pontos rögzítésű? bár tesztelt ez is, tehát biztonságosnak kell lennie...
2011. okt. 17. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
mi ilyet vettünk még júniusban, azóta a picim 3 hónapos, és nagyon szeretjük a kocsit! nekünk a bézs-barna színű van. A legjobb benne, hogy rugózik a váza és itt eléggé gödrös az út.. csak pozitívumot tudok róla mondani, egyáltalán nem bántuk meg hogy megvettük. a kislányom imádja hogy ringatható a mózest :)
2011. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok! barátnőm után én is egy bebetto solaris típusú babakocsit vettem, és míg az övé hibátlanul működik, az enyém sajnos katasztrófának bizonyult, túlzás nélkül! a kerekei összevissza állnak, szinte tolhatatlan a kocsi. A hordozót kipattintani a vázból minimum 2, de inkább 3 emberes feladat....ha közel laknék a csepeli üzlethez, visszavinném, de a 200 km távolság visszatart. Kénytelen voltam venni egy másikat, Hauckot vettem használtan, egy álom....szóval inkább vegyetek bevált márkájú babakocsit, akár használtan, és ne kísérletezzetek ismeretlen márkákkal.
2012. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem is ilyen van, de még soha semmi baj nem volt vele...
2012. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi 11 hónapja használunk ilyet, semmi baj nincs vele, nagyon strapabiró, könnyű kezelni, jól elfér benne a baba. Az ülőrész jó magasan van, jobban kilát belőle a pici. Egyetlen hátránya, hogy dögnehéz, de a kategóriájában sztem egyik legjobb, ha nem a legjobb kocsi.
2013. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!