Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos gyermeketek mellett...

14 hónapos gyermeketek mellett milyen házipatikátok van otthon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok a gyermeknek miket tartotok otthon - bocsánat a megfogalmazásért -
2011. okt. 17. 12:30
 2/12 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom. Popsi kenőcs. Neki nem tartok itthon semmilyen gyógyszert.
2011. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gERMICID KUP, CEBION MULTI , popsikrém tengervizes sooldat, vibrucol kúp, nurofen baby, cataflan csepp, és laktiv baby, baby luf
2011. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14, 3 és 1.5 évesek.

Rengeteg féle cucc van itthon, hagyományos "gyógyszer" is, meg homeopata készítmények is.

lázra, torokfájásra, köhögésre, hányásra, hasmenésre, ebben az őszi-téli időszakban a vírusos megbetegedésekre.... fájdalomcsillapító, torokfertőtelenítő, köptető, fertőtlenítő, különböző vitaminok és étrendkiegészítők... zselés hűtő-fűtő párna/borogatás

anyukámnak van színterápiás lámpája, ami nagyon szuper, most azzal vettem elejét egy náthának + homeo cuccok. hacsak lehet, nem gyógyszerezünk.

2011. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Germicid kúp és Nurofen Baby van itthon, a fogzás miatt pedig Dentinox gél.
2011. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És calcimus elfelejtettem:D
2011. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pedig a B6 vitamint felejtettem el írni (hányásra).
2011. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges mindenféle humbuk cuccot tartani otthon, meg gyógyszereket, már bocsi, nem bántásból mondom. Én sosem adnék semmit a gyermekemnek anélkül, hogy orvossal ne konzultálnék, ő meg úgy is megmondja mit vegyek. Panadol baby van lázra, bár inkább hűtőfürdőt csinálok ha lázas, nem adok minden szittyre-szottyra gyógyszert. Ezen kívül orrcsepp és c vitamin, meg most a kötelező Vigantol. ennyi.
2011. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy én sem adok semmit a gyereknek, sőt. Hiába van itthon Nurofen, még nem kapott belőle. Persze hogy nem tömöm vele. Az hogy van itthon nem jelenti, hogy egyből be is adom neki.

Viszont megnyugtatásul jó, ha van mihez nyúlni, ha nagyon muszáj lenne. Volt, hogy az éjjel közepén elhányta szegény babám magát, közelben meg nincs csak felnőtt orvosi ügyelet és az ügyeletes patika is tök messze van, így nem bánom, ha a biztonság kedvéért van itthon mindössze egy-két fontosabb gyógyszer, vitamin szükség esetére.

2011. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
germicid-, viburcol kúp, homeopátiás bogyók (Chamomilla, Aconitum napellus), szemcsepp (Brulamycin), orrfolyásra Nasivin sanft, Vigantol csepp, fültisztító pálcika, lázmérő (minden féle),dentinox, popsikenőcs. Azt hiszem kiürítettem a fiókot :)
2011. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!