Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A harmadik gyerekek a legszebb...

A harmadik gyerekek a legszebbek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nálunk egyértelműen így van. A saját családomban is meg a gyerekeim között is. Csak érdekességként kérdezem, nem azért mintha a szépségnek olyan hú de nagy jelentőséget tulajdonítanék.
2011. okt. 18. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt tapasztalom a környezetemben. Az egyik családnál a középső lány a legszebb, a legkisebb nagyon csúnya. A másiknál a legidősebb lány egy gyönyörűség, ott a többi gyerek is szép, de a legnagyobb a legszebb. Illetve a többi 3 gyermekes családnál sem a legkisebbet mondanám a legszebbnek. Nem hinném hogy ez így működik.
2011. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te is 3. vagy :P


Nem hinném, hogy lenne ilyen "szabály"

2011. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
???????????? nem, pont hogy nem...
2011. okt. 18. 09:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is (a húgom), és a férjeméknél is a 3. gyerek lett a legszebb.

...szóval... akár még lehet is benne valami.... :)

2011. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Pont fordítva, akkor meg főleg. Ne már! A szépség egyébként is relatív. Az egyiknek ez tetszik, a másiknak az, ne érezd kevesebbnek magad. :)
2011. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, relatív, de azért az ember csak látja, hogy melyik arc a szimmetrikus, harmónikus, melyik arcbőr tiszta (mármint pattanásokat illetően), melyik fogsor szabályos.... És még sorolhatnám....

Szerintem a kérdező se konkrétan arra gondolt, hogy kinek milyen színű a szeme vagy a haja, mert az már tényleg relatív, hogy melyik a mutatós, kinek melyik tetszik....

2011. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ezt elismerem. De: nem ismerjük a kérdezőt. Ha kevés önbizalma van, akkor lehet, hogy a saját kis apró hibáit felnagyítja, a testvéreiét észre se veszi elfogultságában. Persze az is lehet, hogy tényleg így van, de akkor azt is tudnod kell, hogy egyikőtök sem több vagy kevesebb a másiknál. Te biztos valamilyen más tulajdonságbólé kaptál többet

Néha azzal vigasztalom magam, hogy ha öregek leszünk, úgyis egyformán csúnyák leszünk, akkor ez már nem lesz mérce :)

2011. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

09:49 Ez az öregség dolog tetszett itt a végén! :)

+ még az is eszembe jutott, hogy ha már vki nem sikerült esztétikusra, akkor az próbálja meg kompenzálni azzal, hogy igazi "egyéniséget" farag magából, és próbáljon magába szeretni, az új énjébe.

Én pl. szemüveges vagyok, de néhány éve ütős fekete keretre váltottam, és a hajamat is feketére festettem, mert olyanná akarta válni, akire biztos, hogy emlékeznek, de nem feltétlenül a szépsége miatt, hanem mert egyedi. No ez persze mit sem ér, ha az ember belülről még nem érett meg a változásra, és nincs összhangban a külső a belsővel...

2011. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egy lányom van, de ha úgy vesszük, igen ő a legszebb, mind három közül. Sajnos az első 2 terhességem vetéléssel végződőtt.


Nekem egy nővérem van, ő is szép és én is.

Bár mondjuk .. kinek mi a szép, igaz?! :]]]

2011. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én is így gondolom,3 gyerekem van nekem is,persze mindegyik szép,de tényleg a legkisebb lett a legszebb.

Ezt többen is mondták már.

2011. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!