Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher Price tanuló asztalkáról? Hány éves kortól ajánljátok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos.
2011. okt. 20. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6 honapos kortol, nem raktuk meg ra a labat. A mi fiunk mar 8 honapos, egyik kedvence a jatek. Egyelore meg nagy erovel pufoli, nezegeti a kepeket, gombokat, oda-vissza mozgatja a szobaban. Kesobb, gondolom tanul is:)
2011. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha megkérdezhetem, hol láttál ilyet? most én keresem a neten, de sehol nem találo, holott kiad egy csomót, de amikor az adott honlapra lépek, nincs ez a termék.
2011. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nektek melyik fajta van? A régebbi v. az új? akár linkelhetsz is
2011. okt. 20. 10:20
 4/12 A kérdező kommentje:
2011. okt. 20. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz van szerintem, amit linkeltél, csak mi itt vettük: [link]

Nem tudom, hogy ez a régi-e. De tényleg szereti a fiam. Mondjuk, ő alapból a zenés-beszélő játékokat preferálja. És a piramisokat, fa vagy műanyag.

Azért jó ez a játék, mert sokáig fogja használni szerintem, és már 6 hós kora óta megvan. Jó befektetés volt:) Ellenben van pár játék, amit teljesen felesleges volt megvenni, pl. ezt: [link]

2011. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk kicsit másmilyen asztalkánk van, chicco modo a neve, [link]


nekünk ez nagyon-nagyon bevált, ki lehet szedni a lábait ennek is, de még a piros keretből is ki lehet venni magát az asztallapot, megfordítva a chlemy kockákkal kompatibilis éptőasztal lesz belőle. A zongorát is külön ki lehet belőle venni egy pattintással, ha a gyerkőc az ágyban akar pl. zongorázni, nagyon klassz, szerintem - és ezt most ne vedd ám rosszul - de sokkal-sokkal jobban megéri, mint amit belinkeltél, mert sokkal több funkciója van.

Hátul is minden mozgatható rajta, és minden hangot ad. A zongora és a hátsó kis kertecske rész külön van, külön elemekkel is működik, tehát ha a zongorát ki is veszed attól még a kis kertecske használható külön is.


Nem kislányos egyáltalán, - bár nem tudom kislánynak szánod-e - nekem kisfiam van és 8 hónapos korában kapta, most 14 hónapos és még mindig minden áldott nap játszik vele.

2011. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk chicco van, és nagyon jó! én csak ajánlani tudom!


[link]

2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, na látom pont előttem ajánlotta egy másik anyuka is, nem is tudtam, hogy ez ilyen népszerű játék :-)
2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a régebbi:

[link]

2011. okt. 20. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez a régebbi, amit bemásoltál nem valami jó...és majdnem egy árban van azokkal a chiccokkal, amiket az anyukák ajánlottak neked, pedig ez egy sokkal régebbi style.

Mondjuk én is inkább a chiccora szavazok ebben a témában, úgy látom, az tényleg nagyon jó kis asztal. Nekünk még nincs, de szerintem majd ilyet veszek én is, pedig Fisher mániákus vagyok :-))

2011. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!