Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kell külön mosni...

Mennyi ideig kell külön mosni a gyerekruhákat, és meddig kell külön mosogatószivaccsal mosni a pici konyhai cuccait?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a gyerekruhákat soha nem mostam külön, a c.üvegjeit kb. olyan egy éves korig saját külön szivaccsal mostam. Utána áttértünk a csőrös pohárra. Most pedig pohárból iszik. 2,5 éves.
2011. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
soha nem mostam külön és a gyerekek cuccait nem mosogattam külön.Mentek amosogatógépbe minden mással együtt
2011. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első 2 hétben külön mostam :D Azóta együtt. Persze csak olyanokkal rakom össze, mint pl. felsők, amik rajtam voltak, de csak szinte egy öblítést igényel, 30°-on.
2011. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kb. egyéves koráig figyeltem erre, azóta már vegyítem a ruháit a mieinkkel. Együtt mosogatok mindent, de míg pici volt ő csak szopizott, nem volt edénye külön. ja, a kistányérkáját? Mostam a többivel.
2011. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kb egy éves koráig mostam külön a ruháitr, de azota is vasalaok mindenét, a cumisüvegeket meg a fejöt sterilizáltam külön mosogatoszivacs, amiota van mosi gépem azota együtt mosom a mi tányérjainkkal de már 15 honapos.
2011. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha a baba bőre nem érzékeny, moshatod nyugodtan a felnőtt ruhákkal együtt. (Esetleg a nagyon koszos munkásruháktól külön, persze). Arra vigyázz, hogy ne nagyon válts mosóport. Öblítő helyett inkább ecetet használj. Olcsóbb is, környezetbarátabb is. A lányom ruháit mindig együtt mostam a miénkkel, a fiam viszont pöttyös lett a mosóportól, neki külön mostam mosódióval kb. fél éves koráig.

A konyhai cuccokat is kb. addig érdemes külön mosni, ha elkezded a hozzátáplálást, akkor már úgyis mindegy.

2011. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20 honapos a kisfiam es meg mindig kulon mosom. Egyszer mosok penteken este es arra az idore annyi osszegyul, hogy mindenkinek kulon kell kimosnom. :) Osszegyul vagy 7 ujjataln body, 8-9 pulcsi, halozsak, 10-11 db elloke, 7-8 nadrag, 1 sapka, sal, egy tonna zokni... Ugyhogy gondolhatod ezek nem fernenek el a mienk mellett.
2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose mostam külön a ruháit. Nincs külön szivacs sem az evőeszközökre. Basszus a földet nyalja, állandóan a kukában lóg, önámítás lenne ilyenekre meg figyelmet fordítani.
2011. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14hós lányom ruháit még mindig külön mosom,viszont mosogatószivacsot csak egyet használtam.
2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 éves és még mindig külön mosom Neki.
2011. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!