Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem overált használunk a...

Ha nem overált használunk a hideg időszakban, akkor hogyan öltöztessem fel a kisfiamat, hogy ne fázzon a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Van több szőrmés kabátkája, van dzsekije, ami alá tudom öltöztetni.

Body, pulcsi, meleg kabátka és még egy vastag szőrmés kabát felül. Alul harisnya, zokni, kocsicipő és persze nadrág. Plusz a vastag pléd, amivel betakarom. Ez elég szerintetek?


2011. okt. 23. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kocsihoz nincs lábzsák? Az télen még elférne szerintem.
2011. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

Jár már, tehát néha kiszáll a babakocsiból, vagy folyamatosan benne csücsül amikor utaztok?

2011. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kocsicipő van a lábán, így gondolom még nem jár. :)
2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom ha kocsicipő van rajta, akkor még nem jár.

Az én fiamat pl oké, hogy meleg cuccokba öltöztettem télen, de attól függetlenül inkább kevesebb, de meleg réteget adtam rá, ennyi cuccban, amit leírtál, mozdulni sem tudott volna.

Nem tudom,mennyire van hideg nálatok télen, én ki sem mozdultam volna overál és lábzsák nélkül.

2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy járni nem tudó babát biztos nem öltöztetnék fel 6-7 rétegben overál helyett.

egyrészt amit leírták kevés lesz a -10-15 fokban, másrészt bazi kényelmetlen lehet ha akkor majd még plusz 2 nacit adsz rá meg a 2 kabát is elég vicces, meg se tud majd mozdulni :S

szóval szerintem egyszerűbb és kényelmesebb az overál.

2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy még nem járó picinek nincs semmi szüksége kabátra, viszont nagyon kell az overál. Ahogy előttem is írták: baromi kényelmetlen - és közel sem olyan meleg - hatszáz réteg ruhába öltöztetni a gyereket. Én mindig bundabéléses overált adtam rájuk, alatta hosszú ujjú body, rugi, pulcsi, vagy ha már nagyobb, akkor a rugi helyett harisnyanadrág, extrém hidegben még egy pamut nadrág. De a jó meleg overál lényege, hogy nem kell alá sok cucc, mégsem fázik a babóka és kényelmesen is van. Persze az overál fölé még kapott takarót, illetve nagy hidegben a lábzsákot is fölraktam a babakocsira.
2011. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
9 hónapos, nem jár még. Igazatok van, beszerzek egy overált, mert így tényleg nem tud mocorogni egyáltalán. (ritka pillanat:)) Van lábzsákunk a kocsihoz, tényleg jó, hogy felvetettétek, már el is felejtettem!
2011. okt. 23. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg. Én épp így vittem ki ma a 8 hónapos babámat, mint amit leírtál. Nem láttam kényelmetlennek, felült magától a kocsiban, nem panaszkodott.

Én overált 5C alatt gondoltam, ma 10C van.

2011. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NEm kövezünk meg, de én pl a "hideg időszakban"- ról egyértelműen nem a mostani, hanem a téli időjárásra gondoltam.
2011. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk meg van mostanra meg télre való overálunk is. :-) Én nagyon szeretem, irtó praktikus ruhadarab. Ha megyünk valahová és menet közben bealszik, de nem akarom kinn hagyni a babakocsiban (pl. nálunk itthon nyugodtan kinn hagyom a teraszon, de anyukáméknál attól félek, a kutyus puszta kíváncsiságból felborítja kocsistól) akkor simán ki tudom hámozni az overálból úgy, hogy nem ébred fel. Ugyanezt kabátból, pulcsi hegyekből nem annyira egyszerű.

Valószínűleg minden gond nélkül felnő a gyerek overál nélkül is, de mindenképp praktikusabb beszerezni egyet.

2011. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!