Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha főzöl a babádnak bébiételt,...

Ha főzöl a babádnak bébiételt, azt még másnap is odaadod neki?

Figyelt kérdés
Nekem mindig 2 adagot sikerül főzni, és a második felét elteszem. Másnap azt szokta még ebédelni. Most 6 és fél hónapos a babám, eddig csak zöldségpüréket evett. 4 fokos a hűtő, jó hideg. Nem baj, ha másnap is azt kapja, ugye? Ti is csináltok ilyet?
2011. okt. 24. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nem romlik meg, akkor miért ne adnám oda neki? Vagy vacsorára kapja a maradék adagot.
2011. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 20hós a fiam, és semmi baja se volt soha még az eltett ételtől. Még azt se tudom hány fokos a hűtőnk, csak h hideg. :) Ma már azt eszi, amit mi is, de anno én mindig 3-4 adagnyit főztem, amiből egyet egyből tettem a fagyóba. Sokszor jól jött. A többit meg szép sorban megette. Gyümölcsből is mindig 2adagot pépeltem. Annak se volt soha baja.

Én mondjuk nem szeretek vele pepecselni, ha már csinálom, akkor több napra legyen elég, ezért alakult nálam így.

2011. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondoltam, csak kíváncsi voltam vajon mások is így csinálják-e... :) első babám aztán még mindig képes vagyok elakadni egyes feladatoknál :DD
2011. okt. 24. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,hütőben semmi baja nem lesz 1 nap után:) Te is megeszed az előző napi kaját ha úgy adódik,nem?:) Ezek a zöldség megy gyümölcspürék meg pláne nem.De most hirtelen nem is tudnék olyan ételt mondani,ami 1 nap alatt megromlik hütőben.
2011. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak és nincs időm mindennap főzőcskézni. Amit pl. hétfőn főzök, abból még kedden is kapnak. Szerdán már természetesen frisset csinálok. Általában két napra szoktam főzni a gyerkőcöknek.
2011. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így csinálom most, két napra főzök. :)
2011. okt. 26. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!