Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botmixert milyen edénnyel...

Botmixert milyen edénnyel használjátok? Már megőrülök, hogy akár milyen tálba, bögrébe csinálom a bébiételt, nem turmixolja el, pedig jó fajta gépem van!

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk moulinex van ahhoz járt egy müanyag magas falú edény. .


vegyél elő egy papírlapot tedd rá a mixer fejét cerkával rajzold körbe és olyat keress ami a körnél nagyobb szélességü alul.

2011. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van hozzá gyárilag egy magas falú edény, aminek ráadásul kancsó formája van, így kiönteni is könnyebb.
2011. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
A botmixer nem bébiétel elkészítéséhez való. Már 24 évvel ezelőtt anyukám is turmixgépet használt az én bébiételem elkészítéséhez.
2011. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem Zepter-es Mixy van, első perctől kezdve ezzel csináltam a bébiételt, tökéletes lett. Nekem is van hozzá egy magas falú keskeny kiöntős, fedeles edény, abban csináltam. A botmixer pengéje is cserélhető, az ételtől függően. Nekem akkor nem sikerült teljesen pépesre, ha kevés volt a folyadék benne, mindig öntöttem hozzá a főtt léből vagy sima forralt vizet, később babavizet.

Nekem pont a turmix nem jött be, az keni össze vissza, csapja az edény oldalára az ételt, de nem pépesíti.

De ahány ház, annyi szokás:)

2011. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem No name van... botmixer, bármilyen edényben turmixolok vele tökéletesen működik. Van, hogy abban a tányérban turmixolok amiből enni fog.
2011. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt írja a papírja is,hogy bébiételeknek is való.Pedig szerintem az a baj,hogy kicsi a mennyiség!
2011. okt. 26. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető, hogy kevés a mennyiség, amit keversz.

Próbálj meg dupla adagot csinálni!

Nekem Tefal van, saját edényével, picivel nagyobb, mint a mexer feje. Sosem volt gond a pépesítéssel.

2011. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krisztivan ***** válasza:
Nekem Bosch van.Bármibe(persze nem lapostányér)tudok vele pürésíteni.De tökéletesen egynemű szinte csak a saját edényében lesz.
2011. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem járt hozzá edény!
2011. okt. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!