Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kisbabámnak a bcg...

8 hetes kisbabámnak a bcg oltása kifakadt. Kell vele valamit tenni? Amikor a kórházból haza jöttünk a gyerekorvos akkor azt mondta, hogy minél csúnyább annál jobb és nem kell vele foglalkozni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babómnak is kifakadt, semmi gond, nem kell vele foglalkozni, nem lesz emiatt semmi baja.. :-)
2011. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, de víz még egyenlőre ne nagyon érje!
2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a jó ha kifakad akkor beérett szépen és nem kell újra oltani a bébidet...nincs vele teendő,csak a fürdetésnél kell óvatosabbnak lenni,hogy ne ázzon fel..

Minden jót!!

2011. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alaszka ***** válasza:
Enyém 4 hónapos, már 3x fakadt ki neki, de már elég szép. Az első ilyennél körbekentem alkohollal, utána már nem. Azt vettem észre, hogy olyankor fájhat neki, mikor gennyes, mert mindig nyűgös volt, és aztán láttam a ruháján a foltot.
2011. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is megijedtem,de nekem is mondták,hogy az úgy jó. Ha nagyon "nyitottnak" tűnik kend be vékonyan alkohollal.
2011. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aki még esetleg olvassa, fontos:

nem szabad kinyomni (mint egy pattanást), hanem ellenkezőleg: szét kell óvatosan húzni és úgy fog kifolyni a cucc belőle

(vagy mint korábban írták, kifolyik magától)

2012. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!