Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Használtok parfümöt...

Anyukák! Használtok parfümöt kicsi baba mellett?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam még régebben, hogy a nagyon érzékeny orruk miatt nem ajánlott, mert zavarná őket. Hát én nem is használok szülés óta, de most már néha lenne rá igényem. Szerintetek mikortól lehet? 3.5 hónapos a lányom
2011. okt. 28. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
én nem mernék,hátha allergiás lessz rá.Így felnötten sem birom a parfümöt,mert befulladok tőle.Inkább veszek secretet.
2011. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Valahogy élből nem használtam. Persze tudom, hogy nem szerencsés dolog használni, de valahogy eszembe se jutott. Imádom a "baba illatot" a szobában / lakásban, nem akartam az én parfümöm illatával elnyomni. 5 hónaposan már rám is rám jön néha, hogy szeretnék használni. Szimplán otthon léthez nem használok még, de ha megyünk valahova, akkor időnként igenis használom. Nem fújom magam, hanem rendszeresítettem erre egy vatta pamacsot, amivel néha áttörlöm a nyakam és a csuklóm környékét.
2011. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Jaj istenem. A parfüm nem izzadsággátló, nem azért használjuk, mert egyébként izzadságszagúak lennénk. Remélem nem a hónod alá fújkáltad :))

Kérdező szerintem nyugodtan fújj a pulzuspontokra 1-1 permetet, bár a legjobb lenne, ha lenne parfümkrémed vagy golyós "felkenős" parfümöd, mert annak is jó az illata, de nem zavarja sem a te orrod, sem a babádét annyira erősen mint a fújós.

2011. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Csak golyós dezodort. Arra figyelj, hogy ha parfümöt használsz, egyrészt keveset használj, ne az lengje be az egész lakást. Másrészt ha használsz, akkor otthon is használj, hogy azzal azonosítson téged, és ismerős legyen neki. Megzavarhatja, ha anyának más illata van mikor kimozdultok, mint amit otthon megszokott.
2011. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Azt is lehet érezni.De igaza van a válaszolónak.Inkább érzem a baba illatát,mint egy parfümöt.Ki tudja bírja -e a babád!De te tudod.
2011. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én eleinte használtam, de valamire nagyon érzékeny lett a bőröm - azóta kiiktattam a parfümöt is. :(
2011. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Én sem használok, de kb két hete gondoltam itt az ideje egy keveset fújtam magamra séta előtt, a fiamon már kabát volt ahogy felemeltem olyan üvöltésbe kezdett nem tudtunk elindulni, le kellett vetkőznöm lemosnom a nyakamról, másik pulcsit vennem, mert addig nem nyugodott meg. Szóval azt hiszem egy darabig a parfüm kilőve :-)
2011. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én használok. Egyik babám se nézett még furán miatta. Nem egy üveggel kell magadra fújni.

Nyugodtan használj.

Ha nem "ízlik" neki a szagod jelzi.

2011. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Én terhesség és szülés alatt is használtam, használok.

1 éves a fiam, soha nem volt vele gondja. És én itthon pont hogy nem fújom magam, csak ha megyünk valahová. Soha de soha nem zavarta meg.

2011. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem, csak golyós dezodot használok, terhesség alatt én nem bírtam a szagát, most meg nem akarom bezavarni a picit. a nagyobbiknál néha néha használtam, ha elmentünk valahova apával, kb olyan 5 hónapos volt amikor először itthon hagytuk a nagymamával.
2011. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!