Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír evésnél? Lányom...

Miért sír evésnél? Lányom elmúlt 5hós,2 napja mikor evés idő van (tápszeres), és úgy is csinál mint aki éhes, odaültetem az ölembe, ahogy szoktam, nyakába az előke, lefektetem, és már vagy akkor, vagy amikor adni akarom neki a hamit, elkezd sírni.

Figyelt kérdés

Van,hogy 2percig,van hogy 10 percig is sír,aztán megnyugszik és eszik.Egyszerűen fogalmam sincs hogy miért csinálja.A kezét nagyon tömködi,de nem hiszem hogy mindig evéskor kezd el fájni a foga helye.

Adjatok tanácsot kérlek!!!

Egyébként főzinél is ez van,tehát nem hiszem hogy a tápot utálná.

Bocs ha kicsit zavaros lett.


2009. máj. 5. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hű, pedig én azt hiszem, h mégis a foga lesz az.

Amikor a lányom 5 hós volt, uezt csinálta 1,5 hétig. 9 napon belül kibújt az első 2 foga.

Szerintem a c.üveget ahogy szívja, biztosan fáj az ínye!

Én bekentem evés előtt kb fél órával Dentinox géllel az ínyét, az segített valamelyest.

Meg az idő. :)

Most 6 hós, újra jól eszik, várjuk a többi fogacskát, de nem látom, h bújnának.

Kitartás és türelem (+ Dentinox v Dologel)! :)

2009. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jön a foga, baromira fáj az inye, mikor szivnia kell a tápit üvegből, vagy kanalaznia kell. Szerintem tudja, hogy megint jönni fog az az éles fájdalom, ha eszek, ezért sirdogál tőle már előre, legalább is hathós fiamnál egyértelműen ezt vettem észre. Éhes ő, csak tudja hogy rossz az inyének, mikor eszik:( kis drága:)) előtte öt perccel próbáltad bekenni egy kis dentinoxxal vagy dologéllel? Hátha kicsit tompitaná a rossz érzését, nem fájna a szívás/kanalazás. Könnyen jön a cumiból? Nem árt, ha ilyenkor nagyobb lyukú, könnyen folyó a cumi. Milyen a kanál? A miénk hőre szineződő műanyag volt, de vastag volt a vége és tompa. Kicseréltem egyszerű DM-es vékony műanyag etetőkanálra, abból elfogadta. Nincs több ötlet, hátha segit valamelyik:)
2009. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod,Akkor lehet hogy lesz nemsokára fogacska?És lehet hogy azért sír mert tudja,hogy dörzsölni fogja a cumi?

Ha vki van még hasonló helyzetben írjon,légyszi.

2009. máj. 5. 10:07
 4/8 A kérdező kommentje:
hú neked is köszi,már meg is válaszoltad a kommentes kérdésem.szilikonos kanálból eszik,a cumija 2-es avent.
2009. máj. 5. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam is 5 hónapos, és ugyanezt csinálja. Ma mondta a doktornő, hogy nagyon megvan duzzadva az ínye, ugyhogy valószínű, hogy tényleg fáj neki az evés:( Reméljük hamar kibújik a fogacska nálatok is, nálunk is.
2009. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok, szerintem mehet már neki a 3+ jelű, vagyis három lyukas cumi az aventtől, vegyél neki, DM- ben kell hogy legyen. Mi is ezt használjuk, kicsit jobban folyik, könnyebb lesz, ne aggódj! Amig nem vettem uj kanalat, sima fém teáskanállal evett egy napig, abból is jobban elfogadta. Puszi
2009. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól van,akkor megnyugodtam.Már azt hittem hogy valami komolyabb baj van,mondjuk a pocijával,vagy ilyesmi.

köszönöm nektek!!!

2009. máj. 5. 10:17
 8/8 A kérdező kommentje:

2.-nak.Megfogadom a tanácsod,remélem jobb lesz a helyzet.

Imádom ezt az oldalt.

2009. máj. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!