Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes kisfiamnak már 3 napja...

8hetes kisfiamnak már 3 napja zöldes a széklete, mitől lehet? Csak anyatejet kap. Van aki azt monjda, hogy a sóskától amit ettem, de az már 2 napja volt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy sokat evett tulette magát vagy pocakfájos
2009. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoptatás kezdetén hígabb anyatej jön a mellből, ha csak ezt eszi, akkor zöldes a széklete. Ha több időt tölt szopival, hozzájut a belül lévő, zsírosabb anyatejhez, ettől lesz sárga a széklet. Célszerű egy szoptatáskor egy mellből etetni. sok sikert!

2009. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szépen szopizik, jó fél órát, tehát az nem lehet, hogy csak az előtejhez jutna....viszont most épp azon gondolkodtam, hogy sok a laktoherb tea....és attól lenne...ezt most olvastam vhol..

Ja és egy ciciből eszik egy ev

2009. máj. 5. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
evésnél, ez lemaradt:)
2009. máj. 5. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te is több édeset eszel attól is lehet cukor dúsabb a tejed, attól is lehet zöld a kakija.

De egész egyszerüen csak azért is mert túl sokat eszik ahhoz képest ahogy emészteni tud a kis szervezete.

Az én fiamnak is gyakran volt zöld, pedig én aztán tuti nem ettem sóskát se spenótot se.:)

2009. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!