Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszajöhet az anyatej?

Visszajöhet az anyatej?

Figyelt kérdés
4.5 hónapos a kisfiam, és kb egy hónapja már tápszert is kap. Kb 1-2 hete már nincs tejem, csak 12-20 ml. Pár napja már fejni sem tudtam semmit. Tegnap meg szt éreztem, hogy megint kezd bedurrani a mellem, lefejtem és lejött 30 mili. Most ez mitől van? Nem iszom már semmi tejserkentőt, azt hittem hogy elment teljesen. Lehet, hogy visszajön? Van ilyen?
2009. máj. 5. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha fejtel minden nap, akor visszajon. Probalj ugyan abban az oraban fejni minden nap, legalabb 3x, a ket melled egyszerre, ha lehet, igy fel oranal tobbet nem kell fejessel tolts egy alkalommal. En igy csinalom mar 8 honapja.

Sok sikert!

2009. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia a lényeg hogy ha úgy érzed már nincs annyi tejed akkor ne nyúlj tápszer után inkább tedd cicire a babát kb két óránként vagy ahogy újra sír mert megint megéhezett az a kevés amennyit leszív az kitart kb két óráig utána újra éhes lesz és megint.Meglátod két nap legfelljebb és még felesleg is lesz de már másnapra érezhetően jóllakik a baba.Ha tápszerrel pótlod a dolgot attól csak ellustul a kis csibész.Tudják ám ....és kijátszanak.hihihi Sok sikert (egy 3 gyerekes anyuka aki mindhárom gyermeke mellett adott le anyatejet természetesen plusz időráfordítással anélkül nem ment volna nekem sem)
2011. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, de már 3 éves lesz a fiam, viszont van egy 7 hetes kislányunk is,aki gyönyörűen szopizik! :))
2011. okt. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!