Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kezd nehézzé...

Mit csináljak? Kezd nehézzé válni a levegőzés.

Figyelt kérdés

6 hós babám eddig nagyon jól elvolt a babakocsiban. Többnyire átaludta a sétákat, de ha fel is ébredt, eljátszogatott szépen. Pár hete azonban - amióta térdelni, mászni tud - ébredés után nem akar megmaradni a kocsiban. Egy ideig használtam a sportrészt, hogy kilásson, de nem nagyon értékelte. Visszatértem a mózeshez, mert ha nagyon nyűglődött, megfordítottam - ill. újabban ő fordul meg - és hason szépen eljátszott, kukucskált, nagyon élvezte. Most már viszont nem merem így tolni, mert a kiságyban, járókában felhúzza magát állásba, és a babakocsiban is megpróbálta. Így marad az ébredés után kézbe vétel és úgy sétálunk, mert háton egy idő után üvölt. :( De ez nem valami jó így. Nem tudunk így sokat levegőn lenni, mert max 1,5 óra jó esetben, amit alszik. Mit csináljak? Gondoltam arra, hogy esetleg kipróbálnánk a bébihintát ébredés után, ami a játszótereken van. De nem tudom, nem korai-e? Ülni még nem tud, pár másodpercig egyedül ül a két lába között - térdelésből ül le így. Hátát nekem támasztva elüldögél. Mi legyen?

Gondoltam arra, hogy ébredés ut


2009. máj. 5. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem térjetek vissza a sportrészes babakocsira, mert akkor el tud nézelődni, ha felébred. Nálunk bejött.

2009. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Csak az a baj, hogy a nézelődést is hamar megunja és "mehetnékje" támad... Már "kivagyok" estére, mert állandóan csak mászna, állna, mászna, állna és persze olyanokat esik, hogy megáll a szívem...

Szóval ezért gondoltam a hintára, mert akkor nem "kell" feküdnie, nem én fogom, mégis levegőzik. Korai?

2009. máj. 5. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A 1,5 óra alvás tök jó, az én babám a babakocsiban is max. 45-60 percet alszik. Ha nem jó neki a kocsiban maradva, akkor inkább vidd le többször, alvásidőben, aztán menjetek be. Az én lányom is nehezebben tűri a babakocsizást, mert inkább mászna. Én ébredés után megemelem, hogy ülhessen, de már indulunk is haza.


Jó babázást

2009. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a hintát kihagytam. Szerintem, ha nem ül stabilan, akkor korai, mert nincs megtámasztva a háta és terheli a gerincet. Én nem mertem még kipróbálni, majd ha ül.
2009. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!