Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte kislányotok,...

Hogy viselte kislányotok, amikor kilőtték a fülét?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen csináltattátok? Mi holnap megyünk, és kicsit félek, nehogy nagyon fájjon neki. Most lesz 10 hetes.
2011. okt. 30. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már a kórházban kifúrattam neki,úgyhogy mire jöttek a rokonok már gyönyörű, fülbevalós kis csaj volt!! Föl se ébredt rá!!!
2011. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem felnőttként lőtték ki, úgyhogy emlékszem rá: abszolúte nem fáj. nem éreztem semmit, pedig nincs magas fájdalomküszöböm. az én lányomnak 1évesen lett kilőve. végigordította, de tuti nem a fájdalomtól, hanem mert le volt fogva. olyankor mindig őrjöng:(
2011. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szúrattam, kb. ennyi idős volt, nem volt vészes.
2011. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hetes volt,én lőttem neki...hát ordított nagyon,de jobb most,mert később sokkal jobban megviseli...most meg sír picit,de utána azonnal megnyugszik
2011. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most szúrattam ki neki szerdán, hat hetes.Meg se nyekkent a drágám.Azért kell ilyen kicsin kiszúratni illetve lövetni mert ők még nem éreznek ott semmit mert nincs benne annyi ideg.
2011. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 naposan szurták ki neki. Talán egy percet sirt, de még annyit sem, azt is azért, mert lefogta a férjem. Mindkét lányomnak már ilyen kicsi korban kiszurták. Sokkal jobb, mint nagyobb korban, hamar el is felejti.
2011. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hósan lövettem ki neki. Csak azért sírt a drágám,mert a füle mellett csattant a pisztoly,és megijedt,nem azért mert fájt neki. Öt perc dajkálás volt és onnantól semmi. :) Nekem pár éve lett újra lövetve, úgyhogy tudom,h nem fáj. :)
2011. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!