Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan növelhetném az éjszakai...

Hogyan növelhetném az éjszakai alvás időt?

Figyelt kérdés
Babám 2 hónapos. Éjszaka 2-3 óránként kel. Tudom ezt a hosszt befolyásolni? Vagy kialakul magától. Csak szopizik.
2011. nov. 1. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Nyilván vannak módszerek (sírni hagyás etc...), amivel átszoktathatod. De ha mindent csinálsz ugyanígy, akkor majd idővel, magától át fogja aludni az éjszakát. (Bár lehet, hogy erre még 1 vagy másfél évet kell várnod)
2011. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hónapos koráig kelt 1-2x éjjel szopizni. 6 hós koráig 3 óránként éjjel-nappal. Akkor kezdtem hozzátáplálni is, hamarabb nem is akartam kezdeni.
2011. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sírni nem akarom hagyni. Apa velünk alszik, tesó másik szobában. Akkor türelmes leszek :).
2011. nov. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!