Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos a babám, szerintetek...

6hónapos a babám, szerintetek ez a kúszás előjele?

Figyelt kérdés
mikor hason van a lábával kapállózik meg a kezével,mint ha el akarna repülni fekve.eddig még forog csak fiu baba.érdekelne hogy a ti babátoknak mik voltak az előjelek és rá mennyi idő mulva kezdett kúszni akár mászni
2011. nov. 1. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

nekünk a popo felnyomás volt az elöjele.

nekem a lányom tankönyv szerinti gyerek.

mindent pár nappal a betöltött hónapja elött vagy után csinált.

pl hasra fordult pont 4 hósan, hátra pont 5 hósan. 7 hósan elkezdett kúszni, 8 hósan felült, feltérdelt és elkezdett mászni, majd rá 2 hétre felállt, és kb 11 hósan ment.

ezt a tankönyvek is így írják le egy átlagos gyereknél.


ami nagyon fontos hogy mindent hagyjál rá. én semmiben nem segítettem neki, a dokink szerint ezért csinált mindent a tankönyv szernt mert mindent hagytunk a maga ritmusában, és az agy úgy fejlödik ahogy kell, és nem volt semmi eröltetve.

2011. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk repülőzéssel kezdődött.

Azt mondják, ha nagyon sokat repülőzik, és csak repülőzik, az utalhat izomletapadásra. De azt mondtad, forog már, akkor nem valószínű.

Nekem még 7 hósan is repülőzött, pedig már rég kúszott.

2011. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!