Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 5 hónaposan ilyen akaratos...

Ha 5 hónaposan ilyen akaratos és hisztis, mi lesz később?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj,majd kinovi.Nem mondom,hogy hamar,de kinovi.
2011. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben? Mit értesz az alatt, hogy hisztis?
2011. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos baba még nem akaratos és hisztis, valószínűleg nem jól értelmezed a jeleit. Valamit tudatni akar veled, másképp nem tudja kifejezni magát.
2011. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha felveszem akkor is sír, ha leteszem akkor is sír, tisztába teszem, megetetem, de még mindig csak sír. Ha látja, hogy öltözöm, mert megyünk sétálni, attól kezdve üvölt, síkit mikor indulunk már. Van olyan, hogy nem akar aludni, 3 cm-el arrébb rakom a hátsóját megnyugszik, de olyan hisztit levág. A lábát veri a matrachoz. De van olyan, hogy a pihenőszékben ül és elkezdi csapkodni a combját majd utánna sír. Ja meg ha nem szaladok egyből vigasztalni, akkor besértődik és nem néz a szemünkbe, elforditja a fejét.
2011. nov. 1. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
5 hósan tényleg csak az alapszükségleteit szeretné hogy ellásd, esetleg kinyilvánítja ha nem érzi jól magát vagy szeretne egy játékot. Ha hisztisnek tűnik, lehet a fogzás miatt, ez eltart jó ideig, nem sok köze van ahhoz hogy utána milyen lesz.
2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na meg még ami ki tud akasztani, hogy egy pelenkával és egy rongybabával alszik, és nem mindegy melyik kezébe melyik van. Addig fészkelődik míg nem cserélem meg a kettőt. Soha nem jó neki semmi.
2011. nov. 1. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy 5 hónapos baba nem lehet akaratos, hisztis, annak még nem volt akaratos, hisztis gyereke :-)

enyém egyéves, már kommunikálgat, de a hisztik a régiek, sőt :-DDD nálunk nem javul. ha akar vlamit, akkor akar valamit és punktum :-) egyébként kiegyensúlyozott, elégedett, mosolygós baba, de vannak kirohanásai :-)))

2011. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most olvastam amit még írtál .-) akár a fiamról is írhattad volna :-) egyébként az elején én se tudtam mit kezdeni a dologgal, semmi se volt jó. hihetetlen érzékeny a picur, de manapság már tudom: hihetetlen okos is, elfogultság nélkül :-) ő egészen pici kora óta gondolkodik, de közben meg zsivány is és ugye most egy évesen már tud ezt-azt, produkálja magát. de ha nincs kedve, szégyenlősen félrefordul és nagy zsiványul vigyorog, hogy juszt se, majd ha én akarom. mostanság napi hisztik tárgya a babakocsi és csudájára járnak a környéken, amiket levág benne, ha menni kell valahová. ugyanis tanul járni, kb. egy métert megtesz önállóan és innentől kezdve úgy gondolja, hogy gyalog közlekedne :-) amire kap is néha lehetőséget, de amikor nem, akkor nem. :-) pár perc után beletörődik azért.

ha biztos vagyok benne, hogy hiszti ami annak tűnik (fő jellemzője, hogy egy csepp könnyet sem ejt), akkor figyelmen kívül hagyom és most már relatíve hamar megnyugszik. persze elmagyarázom neki, hogy ami nem, az miért nem.

2011. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!