Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos a kisfiam, tapszeres...

3 honapos a kisfiam, tapszeresek vagyunk. A gyerekorvos azt mondta, h a jovo honapban elkezdjuk a hozzaetetest. Nem korai meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem,4 hónapos korban a csak tápszeres babák elkezdhetik a kóstolást,vagyis nem egyből a hozzátáplálást,hanem az izlelgetést levekkel,pl alma,aztán szép lassan mindent amit a korának megfelelően ehet,de lassan fokozatosan.
2009. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak tápszeres, akkor 4 hósan már el lehet kezdeni.
2009. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én viszont úgy tudom, hogy nekik, a tápszeres babáknak is úgy jó,ha 6 hónapig még nem kapnak mást. Nálunk amúgy is így javasolja a doki és a védőnő.
2009. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk is 5-6 hótól javasolja a doktornő (mi is tápisak vagyunk), s én várok is addig. Őszintén szólva én magam is így látom jónak. Semmi szükség rá, hogy már 3-4 hónaposan ilyen kajákkal terheljük meg a kicsi gyomrát. Kivéve, ha nem gyarapszik "kellő" mértékben, mert akkor bizony jól jöhet a hozzátáplálás.
2009. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

a gyerek kisfuzetebe meg a babakajakra is az van, hogy 4 honapos kortól

babaja valogatja, van, amikor jo a babanak, van amikor nem

ha bizol a dokidban, hallgass rá

2009. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposan kezdtük az almalét és az almapépet, pedig kb. egyharmadnyi anyatejem még volt, de a védőnő mondta, h kezdjük nyugodtan. Hát elkezdtük. :) Most 5 hónapos, szintem mindent megeszik már a sárgarépán kívül.
2009. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a leszavazást,azért tájékozódhatna aki lefelé pontozgat.
2009. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!