Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek volna ebben a...

Mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a védőben méreckedni és amikor a baba hosszát akarta megmérni a védőnő akkor bele kellett tenni egy vályúba (így hívják, a formája is olyan), hogy pontosan meg lehessen mérni. Én óvatosan raktam bele, amikor ő egy kicsit feljebb akarta húzni, hogy a végénél legyen a pici feje, de hirtelen húzta így beverte a fejét a babának. Az el is kezdett sírni a védőnő meg úgy csinált mintha észre sem vette volna.

Hazafele jövet a sírás kerülgetett, hogy nem szóltam rá. Annyira bántott a dolog.

3 hós a baba


2011. nov. 3. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Semmit sem, ez előfordul. A baba sem azért kezdett el sírni, mert annyira fájt volna neki. Fog még olyan sokat esni, bukni.
2011. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmit, mert ez előfordul

amikor kúszik, mászik, megy akkor ennél nagyobb ütés is éri.

nem porcelánból vannak.


Kicsit túlreagálod

2011. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Az oké hogy véletlenül beveri a baba a fejét ,de legalább a védőnő mondott volna valamit hogy "nahát elnézést,vagy semmi baj lesz majd még máskor is ilyen!" Ne csinált volna úgy mintha nem történt semmi! Megértelek,de lehet hogy én se szóltam volna (én amúgy is félős és visszahúzódó vagyok)
2011. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is eléggé visszahúzódó vagyok. Igen engem is az bántott, hogy úgy csinált, mintha észre sem vette volna, de utána meg direkt sietett befejezni minden mérést. Látszott rajta, hogy kapkod.
2011. nov. 3. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én a babámat vigasztaltam volna, hogy "beütötted a fejed? jól van, semmi baj!". Így nem konfrontálódik az ember a másikkal, hiszen nem valószínű, hogy szándékosan csinálta, másrészt lehet, hogy tényleg észre sem vette. Viszont neked sincs rossz érzésed, hogy "nem álltál ki" a babád mellett.
2011. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!