Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Segitség

Mit tegyek? Segitség

Figyelt kérdés
A 12-hós kisfiam a hajamat tépi kétkézzel és harapdál mindenhol! A fejembe beleharap,a vállamba,mindenhova ahol csak teheti!! Csipked! De csak engem! Hogy szoktassam le?
2011. nov. 5. 07:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért csinálja ezt? Van valaki akinek hasonló problémája van? Mit tegyek?????!!!! Nagyon elvagyok keserdve mert ö a mindenem, az életem!!!!! Nagyon rosszúl esik amit müvel velem!!!
2011. nov. 5. 07:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdni, akkor szólj rá, hogy ez neked fáj, tedd le és menj arrébb, ahol nem ér el. Ráhagyni nem szabad, következetesnek kell lenned.


Valószinüleg játéknak tekinti a dolgot, neked kell meggyözni, hogy ez igy nem jó.

2011. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálunk csak akkor csinálta ezt a fiam, amikor jött valamelyik foga. Ilyenkor nekem mutatta meg, hogy "mennyire" fáj neki. Persze nekem is fájt, próbáltam elmagyarázni neki, hogy fáj anyának, stb. Aztán mikor áttört a foga, ezek abbamaradtak. Mind a hajhúzás, mind a harapás. Most szünetel a fogzás, most 15 hós a fiam. 12 foga van kint, tehát még nyolc hátravan... :-(
2011. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet hogy tényleg így van,és ´tenyleg a fádalmát mutatja ki nekem! Nagyon anyás ezért is csodálkoztam hogy pont engem bánt:-( Erre nem is gondoltam! Te olyankor mit tettél amikor bántott?

Köszönöm a VÁLASZOKAT!!! Rendesek vagytok!!!

2011. nov. 5. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!