Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A puhatalpú cipő (pl. liliputi...

A puhatalpú cipő (pl. liliputis) nem csúszik bent a parkettán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem csúszik bent a parkettán. De ha megengedsz egy megjegyzést, szerintem ne liliputit vegyél.
2011. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Te mit javasolsz helyette?
2011. nov. 5. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Talán az Estrella cipői között nézelődnék: [link]


Liliputi nagyon hamar kopik, az Estrella állítólag nem, legalábbis ezt írják a honlapjukon. Liliputiból sportcipő változatunk van, de szinte lehetetlenség feladni a lányom lábára, hiába húzom szét a cipőt amennyire tudom, nem férek hozzá a lábfejéhez, és érzem, hogy spiccben van a lába a cipőn belül is.

Mindent összevetve a liliputi ár-érték arányban nagyon rossz választás. A mi cipőnk 13 nap után kilyukadt, elismerték, hogy nem a mi hibánkból, de saját költségemen küldhettem vissza javításra, így elég sokba van már ez a cipő. Ráadásul cserére nem hajlandók, azt ajánlották opciónak, hogy ha nem kérem a talpcserét, akkor visszaküldik nekem a lyukas cipőt nagyon szívesen. Szóval amennyire vonzó a honlap, annyira kritikán aluli maga a cég. Nem ajánlom a vásárlást náluk.

2011. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az Aldiban is nagyon jó minőségű puhatalpúak vannak! Én mindig ott vettem, veszem a gyerekeknek. Sosem volt baj belőle.

Barátnőm liliputit vett, és a gyerekeinek folyton beleizzadt a lába, míg az aldisba nem.

2011. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nem csúszik:)
2011. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem csúszik. Egyébként az én gyerkőcöm már a többedik Liliputiját használja, semmi problémánk nincs/nem volt vele...
2011. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg attól is függ, hogy milyen korú gyereknek veszi az ember. Ha főleg kocsicipőnek használják, akkor nagyon szép, mutatós kis darab. Egy önállóan járni tudó gyereknek is jó bentre.

De szerintem alkalmatlan arra, hogy még mászó baba lábán legyen, mert kopik, és amit tévedésből visszaküldtek nekem először a liliputisok, az a cipő is tiszta kopott volt. Nem szép.

Ja, és csak bentre használható, nem kéne úgy hirdetniük, hogy kültéri használatra is jó. (Én még úgy vettem, hogy ha a lányom kikéredzkedik a babakocsiból séta közben, akkor le tudjam tenni a földre. Nem mentünk benne km-eket, és így is kilyukadt a talpa.)

Maga a cég kritikán aluli, ha problémád van. Csak addig igényesek, amíg megvásárolod a cipőt. Képesek voltak egy bélelt borítékba begyűrni a javított cipőt, amikor én szépen becsomagolva a dobozában küldtem vissza nekik javításra. Kiderült, hogy nem is a mi cipőnk az, külön kérnem kellett, hogy dobozban küldjék vissza. Erre visszaküldték abban a dobozban, ami már megjárta a postát. Mennyibe telt volna egy új papírdobozba beletenni nekik? Nagyon gáz, és emiatt a hercehurca miatt el is ment a kedvem tőlük.


Elnézést, ez már nagyon OFF volt.

2011. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk ilyen volt, van és lesz is:


[link]


puha, valódi bőr az egész, az alja hasított bőr. egyáltalán nem csúszik, és nem izzad bele a lába sem. körben gumis, egy pillanat alatt fel- és levehető. mosógépben mosható, jól bírja a strapát:)

én nem hinném, hogy egészséges egy kisgyereknek egész nap cipőben/szandálban lenni... ezért kerestem én is valami köztes megoldást, mert nálunk mindenhol kő van, és télen nagyon hideg, valami kell a lábára, mégsem adhatok rá 3 zoknit... ez a cipő tényleg olyan, mintha semmi sem volna a lábán, mégis van.

nyáron a fiam is mezítláb van bent, hűvösebb időben már adok rá zoknit, és ha már fűteni kell, akkor a puhatalpút is. 22 hónapos.

2011. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk 5 pár liliputisunk volt eddig (3 gyereken) és kifogástalan volt mindegyik. A levetett cipők is olyan állapotúak voltak, hogy a másik gyerek is használni tudta (pedig használtuk kertben, játszón, kisebb sétákra is) Az Esztrellásról nincs sok infom, csak ami nyilvánvaló: egy az egyben a liliputis koppintása...

Az aldis cipő nem rossz, de sokkal egyszerűbb mint a liliputi, a 3 rétegű puha bélelt talp hely egy vékony bőrdarab a talpa. Én a liliputit abszolút csak ajánlani tudom!

2011. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Most jött az Aldis újság, 999 Ft-ért lesz puhatalpú cipő ezen a héten, szerintem érdemes megnézni azt is.
2011. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!