Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feljelenthet síró gyerekért?

Feljelenthet síró gyerekért?

Figyelt kérdés

Másfél éves kisfiam elég korán ébred (6 körül), gyakran sírva, amit néha addig folytat, amíg meg nem kapja a reggeli kakaóját. Ez - pepecseléssel, tej melegítésével együtt - olyan 3-4 percet szokott igénybe venni.

Ma közölte velem a liftben az alsó lakó, hogy fel fog jelenteni, mert nem tud tőle aludni, és egyébként is, talán tudományosan neveljük a gyereket, hogy nem vesszük fel, ha sír? Mert az övéi soha nem sírtak. Úgy megdöbbentem, köpni-nyelni nem tudtam.

Egyrészt csak ki szerettem volna dühöngeni magam, másrészt ugye nem jelenthet fel ezért?


2011. nov. 5. 19:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsen fel, ki fogják röhögni a rendőrségen ;)
2011. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Bárkit bármiért fel lehet jelenteni, max kiröhögik
2011. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Normális az ilyen, most őszintén?? Neki nyilván nincsenek gyerekei, mert akkor tudná, hogy ha egy gyerek éhes, akkor sír.Ha ringatod, ha felveszed, teljesen mindegy, sírni fog.Ezt nem teheti meg, nem is fogja, csak fenyegetőzik.Ez nem ok, ha ezzel ügyvédhez fordulna, kiröhögnék, és még el is zavarnák a pszichiátriára.Most nagyon kiakadtam!Vannak még ilyen érzéketlen, antiszociális, és bunkó emberek, akik még egy kisgyereket sem tudnak elviselni??Ne is foglalkozz vele.
2011. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%

Én nem tudom. De mindenesetre én is kiváncsian várom hogy ki mit mond.


Nálunk is gondot okoz hogy a szomszédunkban már 6-kor elkezdődik az óvoda (nagyszülőknek le van passzolva a gyerek akit minden nap ők visznek oviba...), kora reggel sikogat, kiabál, legót burogat vagy fene tudja mit, baromi idegesítő. Ráadásul a férjem vendéglátásban dolgozik, éjjel ér haza, nem ritkán 2-3 körül kerül ágyba, és akkor minden nap 6-kor megkezdődik a cirkusz.

Ha átmentünk szólni, akkor az a válasz hogy menjen át másik szobába aludni, vagy aludjon délután.. Hát kösz... délután már dolgozik...


Ha lenne pénzünk már rég elköltöztünk volna olyan családi házba ahol nagyon-nagyon messze van szomszéd!

2011. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha az övé soha nem sírt, akkor pszichésen beteg volt, hogy nem jelezte az igényeit, vagy ő amnéziás, hogy nem emlékszik. Mondd meg neki, hogy jelentsen fel, ha ki akarja röhögtetni magát. És ha beteg a gyerek és sír, akkor kihívja a rendőrséget? Hogy dögölne meg az ilyen rosszindulatú ember.

Minket is fenyegettek, azóta nem vagyunk beszélő viszonyban. Ráadásul a felsírástól 2 mp-en belül azonnal dörömböltek, és nappal is zavarta őket a gyerekem. Én meg mondtam fapofával, hogy nyugodtan dörömböljön, ha ennyire zavarja a gyerek, erre iszonyúan bevadult, hogy én nyugodt maradtam és nem ijedtem meg vagy ilyesmi. Ja és ez egy 3 gyerekes anyuka volt.

2011. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
19:40 Én próbáltam lepuzzleszőnyegezni a szobát, de átment a gyerek a konyhába, mert am. konyhánk van, csitítottam, ha felkelt, hurcoltam, de le akart menni és ha elvettem tőle valami játékot, ami zajos volt, akkor visított mint a fene. Mióta leköti valamennyire a tévé, nézi a tabikat. Mi a francot csináljak vele, ha felkel hatkor? Az is zavaró, ha négykézláb mászik, pedig máshogy nem tud közlekedni. ha meglátja, hogy kaját csinálok, üvölt, míg meg nem kapja, pedig már mikrózom a tejet 30 mp-ig, szóval annyi mindent megtettem, hogy kussban legyen 1-2 órát, mégis mindig jön a dörömbölés, mit tegyek még??? meg sem nyikkanhatunk a saját lakásunkban?
2011. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok.Ilyen tényleg van másnál is??? Miért nem mondod meg neki, hogy addig, amíg nem beszél folyékonyan, sírni is fog!Könyörgöm, Ő még csak egy kisgyerek, egyedül így tudja kifejezni magát.Ha te ordítanál, az más. De a gyerekre panaszkodni, és rajtad számon kérni..elmebeteg dolog.Az ilyen szomszéd költözzön ki a szántóföld közepére, ahol garantáltan nem fog sírni egy éhes gyerek sem. Magának való, megkeseredett egy ember lehet.
2011. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

19:44!

A probléma az, hogy nem fölöttünk vannak, hanem közvetlenül a hálószobánk (gyakorlatilag az egész lakásunk) mellett.

És úgy nem lehet megmaradni a lakásban hogy mellettünk visítozik a gyerek. Én nem értem hogy miért nem lehet rászólni és csitítani a gyerkőcöt. A mi gyerekünk soha nem volt ilyen.

A szomszédunk unokája meg kataszrófálisan hisztis, egész kora reggeltől üvöltve sír... rohadt fárasztó.

2011. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Gondolom egy antiszociális unintelligens emberről van szó, mert aki ilyet mond az tuti ostoba.

Ha fel is jelent, tényleg ki fogják nevetni.

De egy ilyen beszólás után, meg is érdemli, ha a sírást kell hallgatnia.

Szomszédom egy dühöngő 40 éves pasas. Na őt kéne feljelenti, kívánom a szomszédodnak is jusson egy olyan szomszéd, mint nekem. Ordít, hajnalban mos, hajnalig bulizik, és ha épp kettyós úgy kopog át hozzánk, hogy azt hiszem beszakad az ajtó. S ezt csak úgy teszi, semmi mondanivalója nincs, csak dühöng. Na egy ilyen szomszédhoz mit szólna?

Kezdek kiábrándulni az emberiségből. Tök hülye, átgondolatlan beszólásaik vannak.

2011. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
kinevetik öt ha feljelent. Ezzel nemérdemes foglalkoznod. Én csak nevetnék rajta
2011. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!