Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nagymamám kisajátí...

Mit tegyek? Nagymamám kisajátítja a babám.

Figyelt kérdés
Először csak segítségnek indult, 1-2 órát vigyázott rá, addig tudtam pihenni.4 hós a kisfiam amúgy.Ma majdnem elkezdtem sírni, mikor ott voltam babóval nagyszüleimnél.Nagymamám folyamatosan azt mondogatta, hogy menjek haza, majd ő vigyáz a babára.Hiába mondtam, hogy de felviszem, nem akarok pihenni.Szal ez már nem segítség volt.Aztán sírt az ágyon babó és fel akartam venni, mire eltolta a kezem, hogy ne és aztán ő vette fel.Nem néztem csúnyán, inkább elkeseredetten, amit észre is vett.Mondta is, hogy inkább odaadlak anyának, mert az én babám.Nem akarom megbántani, nagyon szeretem, de ez már sok.Anya se csinálja ezt, anyósom se, ő miért?Pedig minden nap látja a babát.És úgy érzem, nem ez volt az utolsó eset...Máshol az anysok csinálják ezt, nálunk a nagymamám.
2009. máj. 7. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj vele szépen beszélni,de határozottan.Ha nem megy akkor nyomatékosabban kell.Sok sikert!
2009. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En biztos beszelnek vele. Nem durvan, hanem finoman, de elmagyaraznam neki,h kinek a gyermeke is valojaban. Ne hagyd, hogy mas elvezze ki kisbabad csodalatos pillanatait, mikor naprol napra fejlodik es egyre edesebb dolgokat csinal. Te vagy az anyja, te vigasztald meg es te legyel ott neki, barmi baja van. A segitseg jol jon, koszonod szepen, de megvan mindennek a hatara. Remelem nem voltam tul durva, nem akartalak vagy a nagymamadat megbantani egyaltalan!!! Nalunk anyos probalkozott, mostanra mar jo, ha 2 hetente megyunk hozza. 3 honapos a kisfiam.
2009. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne keseredj,légy hozzá őszinte,és beszélj vele.Mostanában sok ilyen van itt ezen az oldalon,hogy mások akarják átt venni az édesanya szerepet,és édesanyát kicsit"félre lökik"majd ők.Te vagy a gyereked édesanyja Te kellesz neki ha vigaszt kell nyújtani,ha bajban van olyankor nincs rokon nincs senki csak Ő,és neked a feladatod megvédeni!Ne enged,hogy tönkre tegyék érzelmeid,ez a legszebb érzelem amit egy nő átélhet az éltébe,hogy édesanya lehet!Ezt senki nem vehető el tőled SENKI SEM!

Nálunk anyós pajtás a tólakod én nem hagytam,hogy kisajátítja az újszülött babámat 2 hónapig tűrtem azt már nem!Amiért ilyen vagyok hozzá a drága anyóska gyámüggyel,bírsággal jött.Én meg kértem a családvdelmis segítségét akkor észbe kapott bármit tesz nincs ellenem gyógyszer a fiam akor is az enyém még ha nem akarja.

Meg kellene tanulni a csalkádtagoknak,hogy mindenkinek meg van a maga helye egy családba,sajnos sokan átt esnek a ló túloldalára!Engem mindenki megvett itt a városba mert megvédtem a fiamat,jó mi?Még én vagyok a hibás mert nem hagyom a gyerekem.Fodárász anyós így terjed a hír rendesen,és az egész családot ellenfordította,és kiérdekel,a fiam számít és a férjem!Nálam a gyerekemnél nincs pardon!Üdv egy édesanya

2009. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom finoman megmondani neki, mert amúgy nagyon jóban vagyunk, nagyon szeretem.Amúgy vicces, hogy mindenkinél az anyós ilyen.nekem viszont anyósom még azt is megkérdezi, hogy felveheti-e.pedig soha nem mondtam neki, hogy nem lehet.
2009. máj. 7. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
17:20 vagyok!Te legalább tudsz beszélni a nagyiddal,de én anyóssal nem!Ugyan is érhetetlen!Meg olyan egyik fülén bemegy másikon ki megy szóval..
2009. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!