Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell overál ilyen időben?

Kell overál ilyen időben?

Figyelt kérdés
Szerdára vagyok kiírva és nem tudom, h ha ilyen enyhe idő lesz amikor hozzuk haza a babát a kórházból kell e rá az overál vagy elég a h ujjú body, vastag rugi, kocsikabát és vastag pléd. De inkább afelé húzok, h overál. csak tapasztalatokat várnék.
2011. nov. 6. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én a hétvégén nem adtam a babámra, mert most elég jó idő volt, de hét közben bizony adtam rá, mert én is fáztam. Ez persze azon is múlik, hogy a nap melyik szakaszában hozod haza, reggel még elég hideg van. Meg hogy autóval-e, mert a kocsiban meg bemelegszik csak, akkor inkább csak takard be, amíg kiértek.
2011. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Újszülött babára én simán ráadnám az overallt is, mert még más a hőháztartásuk és a kórházakban amúgy is iszonyat meleg van általában a csecsemőosztályon, azt szokja meg, abban érzi jól magát - egy jó meleg bugyorban. Ha nagyon jó lenne az idő, akkor max. nem öltöztetném annyira alá.
2011. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Márciusban szültem, akkor még elég változatos volt az időjárás. Az egyik nap még volt egy szakadó hóesés, amikor mentünk haza már ragyogó napsütés, még kabát sem kellett.

Én a helyedben előkészíteném, ha rossz idő lesz, majd apa beviszi nektek. Ha pedig nem kell, akkor marad otthon vagy a kocsiban.

2011. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. nov. 6. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
egy újszülöttre mindenképpen adnék overált ilyenkor már,pláne a kórházból általában reggel jöhetnek haza a friss anyukák a babáikkal legalábbis ahol én szültem így volt 10 kor már itthon voltunk!a 6 hónapos fiamra én nem adok overált ebben az időben még, amúgy is izzadós nem igényli! harisnya,nadrág plussz egy takarót szoktam amit persze rendszeresen lerúg:)könnyű szülést és jó babázást kívánok:)
2011. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!