Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy áll a dohányzással?...

Manió kérdése:

Ki hogy áll a dohányzással? Visszaszokni a szoptatás végével, vagy sem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
ha már sikerült lerakni akkor ne nyulj hozzá megint!!!!
2009. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Én soha nem dohányoztam, de azt nem értem, hogy ha sikerül valakinek leszokni, akkor utána miért gyújt rá megint. Gondolj arra mennyi mindent tudnál venni abból a pénzből a picidnek!
2009. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Kisfiam multhó 10-én múlt 4 hós,akkor szívtam el az első cigim.Azóta néha rágyújtok,de nem akarok vissza szokni
2009. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
hat en szerintem vissza fogok szokni,mert van egy 2,9 eves kislanyom vele is vissza szoktam persze ugy hogy ne menjen a gyerekek karara a hazban nem cigizem egyaltalan,s kevesebbet szivtam es extra slimmet.
2009. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
én visszaszoktam, de nem olyan sokat, mint előtte, napi 2 szálat szívok kb.
2009. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Látom aki netán rágyújtott le is van szavazva.Faszák vagytok csajok , így tovább.
2009. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
én 12 hónapja szültem, kisfiamat szoptattam 3 hós koráig, utána sajnos visszaszoktam, most 3 és fél hónapos terhes vagyok és amióta tudom hogy terhes vagyok nem szívom, de most ha megszülök én NEM akarok visszaszokni az biztos!!!
2009. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

igen, aki visszaszokott, az le van szavazva

gratulálok, tökéletes anyukák....

2009. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Arról én nem tehetek, hogy valaki gyenge és visszaszokik! Amúgyis az ő egészsége! Hol érdekel az engem! Annyit költ cigire, amennyi jólesik neki. Én inkább minden nyáron elviszem nyaralni a gyerekemet abból a pénzből!
2009. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Én nem szoktam vissza! És nagyon büszke vagyok magamra! Én is úgy voltam vele, hogy ha már eddig kibírtam, akkor ne szokjak már vissza! Ilyen jó "alkalom" nem fog adódni mégegyszer! És azt sem akarom, hogy a gyerekem (10 hónapos) lássa, hogy dohányzom. Igazából már nem is hiányzik, sőt! Sokszor már zavar, ha valaki dohányzik a közelemben. A férjem most szokik le... egész jól halad! Neki bevált a nikotin tapasz!

De ismerek olyan kismamát, aki visszaszokott szopi után. Kár! Ő a stresszre fogja, meg a rossz anyagi körülményekre... (hm...), de szerintem indokot mindig lehet találni, ha valaki akar! Azért sok sikert kívánok annak, aki mégis úgy határoz, hogy nem szokik vissza!! Hajrá!

2009. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!