Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek mosolygos pár...

Mindenkinek mosolygos pár hónapos babája?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
az én picurom 2.5 hetesen mosolygott először, véletlenül sikerült pont lefotózni. Miután én is alapvetően mosolygós vagyok, ő is nagyon sokat mosolyog, nevet.
2009. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az enyémnek volt egy kifejezetten rosszkedvű időszaka

nem hiszem, hogy a babáknak állandóan mosolyogniuk kellene, attól még nincs semmi abjuk

2009. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kincsem kb.1-1,5 hósan kezdett mosolyogni,most már 3 hós és egyfolytában vigyorog.Nagyon imádom.
2009. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hós lesz holnap és egyre többet mosolyogg, főleg reggel felkelés, vagy kaja után.
2009. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk már a kórházban mosolygott pár naposan. Az első szociális mosoly 6 hetesen volt egy nehéz éjszaka után hajnalban rámmosolygott. Azóta minden nap többször is nevetgélünk.

3 hós baba anyucija

2009. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én babám elég későn kezdett mosolyogni. Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor, csak arra, hogy a "kedves" megjegyzéseket kapjuk amiatt, hogy miért nem vigyorog. Pedig kiegyensúlyozott légkör volt körülötte kezdetektől fogva és az egész család nagyon mosolygós, de ő inkább csak a szemöldökét ráncolta :) Ő ilyen tudományos típus volt :D

Lassan egy éves és állandóan vigyorog már :)

2009. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hosan mosolygot mar tudatosan.Mostmar kacag es en imadom hallgatni.6 hos baba anyukaja.
2009. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!