Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt velem? Nem...

Miért csinálja ezt velem? Nem értem! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos lesz hétfőn.

Az elmúlt hetekben annyira apás lett,hogy az nem is igaz.

Nálam nem akar megmaradni,ha átveszem sír és visszakéredzkedik az apjához,stb...


2009. máj. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem csinálsz rosszul!! apás időszakát éli kisfiad,ez is el fog múlni,addig is örülj,hogy szorosabb lesz kettőjük kapcsolata,ha szeretnél velük lenni,akkor kapcsolódj be a játékba. ne aggódj,imád a kisfiad,csak most izgalmasabb apával játszani,biztos,hogy kevesebbet látja,újdonság neki!
2009. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam most 11 hós,és nálunk ez most kezdődött el.Eddig csak én etethettem,fürdethettem stb...Most már megy apához is és nem akar hozzám jönni,én egy kicsit örülök neki így mentesülök egy-két dolog alól.Pl:most is apa fürdeti a babócát.szerintem ez teljesen normális dolog!
2009. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Örülök,ha ez normális dolog,csak olyan furcsa.

Egy darabig tetszett,aztán kicsit nekikeresedtem,de sikerült megbékítenetek!

Köszönöm szépen csajok!

2009. máj. 7. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne aggódj, fel a fejjel! nézd a pozitív oldalát! csomószor apának adhatod a gyereket, neked van időd pihenni egy kicsit:-) Amúgy az én fiam 8 hós és kezd hasonló lenni a szitu. én mindig mondom, hogy ja, én vagyok a gonosz boszi, mert velem enni kell, öltözni kell, nyugton maradni a pelenkázás között, aludni kell, valami mindig van. Ha meg nincsen, akkor leteszem játszani. Apa pedig jön, felkapja, hurcolja, lóbálja, rikogatnak észvesztve, ölébe ülteti, stb. persze max fél óra, de a gyereknek ez a fél óra intenzívebb élmény, mint velem az egész napos együttlétekből az az néhány perc, amikor ilyen móka és kacagás van:-) Nyomd a kezébe a gyerkőcöt, és tűnj el otthonról:-) Etetést és hasonlókat is bízd a férjedre, hogy a baba megtapasztalja, apával is kell ilyeneket csinálni, nem csak játszani! Kitartás, és ne vedd magadra tőle :-))
2009. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!