Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kell ahhoz, hogy a bölcsibe...

Mi kell ahhoz, hogy a bölcsibe jelentkezzünk?

Figyelt kérdés
Milyen papírok? stb... Mit kell nézni egy bölcsin?
2009. máj. 7. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lakcímkártya, születési anyakönyvi kivonat. Azt kell nézni, hogy egyáltalán felvesznek-e, mert az ilyen korú gyerekek 10 %-ának jut csak férőhely. Úgyhogy sajnos nem nagyon lehet válogatni. Egyébként én a munkahelyhez legközelebb esőt választottam, mert különben nem érek oda zárásig. Csak helyi lakosok, úgyhogy ha vidéki vagy, kérj egy ideiglenes lakcímet.
2009. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Születési anyakönyvi kivonat.

Lakcímkártya.

Munkáltatói igazolás mindkét szülőtől.

+Protekció. :)


Mi voltunk nyíltnapokon. A csoportszobákat néztem (méret, játékok, fekvőhelyek), az udvart, a napirendet. Beszélgettem a gondozónőkkel, hogy legalább ennyire lássam, hogyan gondolkodnak a gyerekekről.

Hány csoport van a bölcsiben, milyen a környék (jó levegő, könnyű megközelíthetőség).

Meddig lehet reggel megérkezni, illetve délután elhozni a gyerkőcöt. Van-e saját konyhája a bölcsinek.

Biztos van más is, csak ennyi jutott most eszembe.

2009. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 évvel korábban jelentkezz. A jelentkezésnél nekem nem kértek munkáltatói igazolást, csak amikor már konkrétan beirattam.
2009. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, a jelentkezéskor kaptam meg a munkáltatói igazolás nyomtatványt, amit ki kell töltetni a munkahelyen és 8 munkanapon belül visszavinni. Nem is fogadja el a bölcsi a cég saját igazolását, csak a saját nyomtatványát.
2009. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!