Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adsz a babádnak Nestlé (azt...

Adsz a babádnak Nestlé (azt hiszem) babakakaót vagy a vaniliásat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi pontosan a neve!Kisfiam 1 éves, már kap tejet, de nincs nagyon kibékülve vele, se a tápszerrel!Erre gondoltam hogy ezt megprobálnám!Valaki ad esetleg ilyet?Vélemény?
2011. nov. 9. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem adtam, mert drágállottam. Ugyan annyiba kerül, mint maga a junior tejital ugyanabból a márkából, és ugyanúgy kell hozzá az az ízesítő por is, plusz a tejital. Jó ha mondjuk tejhez adod, akkor az olcsóbb, de akkor már inkább vettem azon a pénzen tejitalt, mert ezt így nevetségesnek tartom.

De ha gondolod próbáld meg, amúgy biztos finom. De lehet kapni alapból ízesített tápszereket, azokat nem próbáltad?

2011. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Azokat még nem!Igazábol csak sima milupa tejitalt probáltam, de az nem nagyon jön be neki, a sima tejet meg nem akarom cukrozni!

És ezek az izesitett tejitalok milyenek?Te adsz a babádnak ilyet?Amugy ezek a tejitalok laktatnak még?

2011. nov. 9. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk már mondjuk 2 éves a Kiscsaj, de amióta tejet adok neki azt ízesítem kakaóval is, mert simán a tejet nem itta meg soha. Érdekes, amióta bölcsibe jár megissza, de azt is csak ott, itthon viszont minden reggelt ezzel a kakaóval kezdünk. Szerintem nyugodtan próbáld ki, nálunk a tejital egy kicsit sem jött be.
2011. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én kisfiam megissza a tápszert, tejitalt, ízesítés nélkül is, ezzel nincs gond. Annyi, hogy sok ideig nem használjuk ugyanazt a márkát, mert megunja. Ilyenkor ha veszek egy másik fajtát, akkor az megy megint. A sima tej viszont az én kisfiamnak sem ízlett, azt csak kakaóként issza meg. Én is sima kakaóporral ízesítem, mint a 2. válaszoló.
2011. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!