Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom szinte egyáltalán...

Kislányom szinte egyáltalán nem akar inni. Mit tanácsoltok? Volt már valakinél ilyen?

Figyelt kérdés
nemrég kerültünk haza krupp roham után a kórházból. És azóta nem iszik, lehet hogy még fáj a torka de előtte sem volt jó ivó. Este és reggel iszik tejitalt de napközben a déli levesen és a gyümölcsökön kívül szinte semmit. Egyszerűen nem hajlandó bevenni a szájába. Én szoktam napközben itatni fecskendővel ha tudom hogy már régóta nem ivott. De angyon aggódom ez miatt. Mit tegyek?Már gyümölcslét,teát vizet is próbáltam.Nagyon féltem és kétségbe vagyok esve.
2011. nov. 9. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Pohárból próbáld, hátha az jobban tetszik neki mint a cumisüveg.
2011. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szívószáalt próbálad? nálnuk az a kedvenc:-)színes szívószál. Mikor beteg volt, nem akart üvegből, pohárból sehogysem inni, de szívószál bejött.
2011. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, és ő választja ki, melyik színnel akar inni:-)
2011. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pohár és szívószál is megvolt. mindkettő 2 korty erejéig vált be. :(
2011. nov. 9. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg a kulacs. Azt még szokták szeretni.
2011. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ital hőmérsékletét tudnád variálni, esetleg túl hideg neki, vagy túl meleg a jelen körülmények között.
2011. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!