Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 2 hónapos...

Normális, hogy a 2 hónapos oltás után szinte egész nap alszik? Tegnap délben kapta és ma még csak aludt, csak enni kelt föl!

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Evett és aludt a következő nap. Szóval ez normális. :)
2011. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így volt és örülök neki, mert azzal ijesztgettek, hogy nyugtalan, sírós és nyűgös lehet, esetleg belázasodik majd. De sehol semmi, csak tök jól alukált :))))))))))))))
2011. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 11. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt.
2011. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én kislányom is úgy aludt, mint akit kiütöttek...:-)
2011. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen normális, kicsit kiüti. Kell idő mig a szervezet befogadja, ha jól tudom 5-6 betegség ellen kapja az oltást.
2011. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, 2 héttel ezelőtt kapta be a kislányom. Engem is azzal ijesztegettek, hogy nyűgös lesz éjjel-nappal, de szerencsére nem így lett...sőt. Lett egy picike hőemelkedése, feltettem egy fél kúpot, 2 éjszakát és egy napot úgy végigaludta, hogy én kellett felébresszem etetni és pelust cserélni. Én is megijedtem, hogy mi baja lett, de pontosan ezen az oldalon a már tapasztaltabb anyukák megnyugtattak, úgyhogy ne aggódj minden rendben van :-)
2011. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még ma este is kell neki kúpot adni?? Nekünk azt mondta a védőnő,hogy az oltás után rögtön és este is! De még ma este is??
2011. nov. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!