Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek terhessége alatt pajzsmirígy alulműködése volt?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt végig gyógyszert szedtem, és most is szedek. Jelenleg rosszabbak az eredményeim mint valaha. 6 hónapja szültem, 15kg-ot híztam. 2 hónapja óvatosan diétázom, és sportolok. Nem sikerült leadnom egy grammot sem. Kicsit teszetoszának és kedvetlennek érzem magam. Van még remény, hogy valaha hejreáll a hormonrendszerem, és a régi leszek? Kérem írjon akinek van ilyen tapasztalata!
2009. máj. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is alulműködik. 16lg-t híztam a terhességem alatt, idáig 10 ment le. Én is kedvetlen vagyok de sztem csak azért mert hullafáradt vagyok az éjszakázástól. Én most azon izgulok, mit hoznak ki a baba anyagcserevizsgálatán a 6 hetes kontrollon a gyógyszerszedésem miatt. Nálatok az rendben volt?

1 hós baba anyukája

2009. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt a babának vizsgálat. A gyerekorvos sem, és az endokrinológusom sem monta hogy szükséges?
2009. máj. 9. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még a kórházban mondták, a hazajövetel előtt, hogy mivel végig szedtem a Thyroxint, ezért ellenőrizni kell a baba pajzsmirigyét is. Fura hogy Nálatok nem kellett.
2009. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy említetted! Rákérdezek az orvosnál.
2009. máj. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!