Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha ezzel fogom majd...

Nem baj, ha ezzel fogom majd mosni a babám ruháit?

Figyelt kérdés

A Bonuxnak van ez a Rose & Garden (??) mosóporja, azt hiszem ez a neve. Annyira megtetszett az illata, hogy úgy döntöttem ezzel fogom majd kimosni a babaruhákat. Öblitőt nem szeretnék használni. Ez jó lesz, vagy vegyek másikat?

30hkm


2011. nov. 11. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Én azzal mostam, ami volt itthon (ált folyékony, olcsóbb), semmi öblítő és nem mostam külön sem.
2011. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én Tomi Kristály mosom a babaruhákat. Öblítőt én sem használok. Az első 3hónapban mostam külön neki, most már együtt a mieinkkel.
2011. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én használtam öblítőt is, semmi baja, sőt gyönyörű kis bőre van.
2011. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha a legjobbat akarod, mosószódával, vagy mosódióval mosol

Az öblítő tele van allergén anyagokkal

2011. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az öblítős vagyok, van a Lenornak kifejezetten babás öblítője.
2011. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is használok öblítőt, semmi baja a bőrének! Igaz, csak minimálisat használok. Jó lesz ez a mosópor, de szerintem a folyékony jobb, mert a por nem mindig oldódik fel rendesen.
2011. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ebből a fajtából nem láttam folyékonyat, pedig már egy ideje keresem.

Az ecettel való öblitésről van valakinek tapasztalata?

2011. nov. 11. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem Bonux mosóport, és nagyon elégedetlen voltam vele. A ruhák ugyan tiszták lettek, de beszürkültek, és sprőd lett az anyaguk. Nekem legalábbis ez volt a tapasztalatom, más mosóporral, pl. Ariel, nem volt ilyen.

Amúgy pont ma voltam a gyerekorvosnál, mert sajnos ekcémás kiütések jöttek ki a kisfiamon, és ő azt mondta, hogy a Tomi mosógélek alkalmasak a gyerekruha mosásához, a többi nem igazán. És az öblítőt is "megtiltotta", úgyhogy jó is, hogy nem akarsz használni, én nem gondoltam, hogy az is gond lehet, mert már 19 hónapos, és eddig semmi bőrproblémája, és allergiája nem volt, most meg egyszercsak előjött.

2011. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első babámnak ecettel öblítettem a ruháit, mert nem bírta a bőre az öblítőket+mosószereket. Ecet jó volt, elég egy löttyintésnyi, és kiszedi a maradék mosószert. Nem lesz tőle büdi a ruha.
2011. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A mosószer és az öblítő alapanyaga is a kőolaj. Rendkívül allergén anyag. Persze nem biztos, hogy a te babádat is fogja irritálni. A lányomnak semmi baja nem volt, a fiam mindentől pöttyös lett. Majd meglátod. Ha pöttyös, akkor mosódió meg ecet. Én öblítőt azóta sem használok, nagyon környezetszennyező.
2011. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!