Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van más is aki...

Anyukák! Van más is aki utálja az anyósát amióta megszületett a baba?

Figyelt kérdés

Tudom nehéz dolog,de amióta megszületett a kisfiunk aki már 10 hónapos azóta nem szeretem az anyósom,sőt....

Sok volt a nézeteltérés és a viselkedése is gusztustalan amióta megvan az unokája,beszólások tömkelege stb...Részletezhetném órákig.Mit tegyek ellene?Nem tudok uralkodni az érzéseimen.Örülök ha nem látom,de hát az unokájától csak nem tilthatom el!!!!Segítségeteket várom.


2011. nov. 12. 13:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Mindig az anyósok...

Szerintem túlreagálod egy picikét és az egész csak egy féltékenység, hogy a baba csak a tied, senki ne foglalkozzon vele rajtad kívül. Szerintem magadon kéne változtass sürgősen, mert ez a babának sem lesz így jó. Ha előtte nem volt bajod az anyósoddal, nem hinném hogy a baba születése után megromlott a viszonyotok, hiszen egy baba inkább összehozza az embereket nem széthúzza. Ne akard kisajátítani a gyerekedet, mert neked sem l

és neki sem teszel jót ezzel.

2011. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Mintha én írtam volna...
2011. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

Jelen!

Az én anyósom akkor egy tuskó, hogy a most 11 és fél hónapos fiunkat nem látta 6 hónapos kora óta.Az oka az volt, hogy tölünk kb 1 órára laknak kocsival és elvárta volna, hogy egy családi összejövetelre ahol az összes tesója összegyűlt lázas beteg gyerekkel elmenjünk.Természetesen nem mentünk el mert behúztam itthon a féket mert eddig mindig úgy ugráltunk ahogy a drága mama utasította.Elegem volt már a terrorjából és abból, hogy mindig miatta áll itthon a balhé.Szóval ezen úgy megsértődött a drága, hogy azóta nem hajlandó jönni.Apóssal telefonon beszélünk a sógoromék és a párom mamája is járnak csak a nagyságos asszony nem de nem is hiányzik maradjon ott ahol van.Akit ennyire nem érdekel a saját fia és az unokája az az én szememben nem ember.

Nem is gondoltam volna, hogy léteznek ilyen emberek és tessék....

2011. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Kifejezetten nem utálom, de nem is keresem a társaságát.

A fiam egy éves koráig bírtam, igazából ő nem is beszólogat, hanem "csak jót akar" folyton tanácsokkal látott el, amiket nem kértem, folyton rákérdezett, olyan burkoltan a dolgokra, hogy jelezze, másként kellene csinálnom. (hogy pl miért nem adok a 4 hónaposnak húslevest csirkemájjal, a fél éves miért nem ehet tejszeletet, túrórudit, ropit, akármit, most a legújabb, hogy úristen, balkezes lesz a gyerek...)

Meg folyton azzal gyötört minket, hogy olyan ritkán megyünk hozzájuk. Tényleg ritkán mentünk, mert a férjemnek olyan munkája volt, hogy csak hétvégén volt itthon, örültem, ha láttam, nem értettem miért kellene a két napunkból egyet nála tölteni,mikor az unoka csak pár órára kötötte le, utána letette, ment a dolgára.

Meg ugye ő hozzánk nem jön szívesen, a másik két unokához viszont hetente el tud buszozni.


Na mindegy.

Nálatok mennyi idős a baba? anyós jön vagy ti mentek? mert ha ti mentek, megoldás lehet, ha a férjedet küldöd a gyerekkel, te meg otthon maradsz házimunkára hivatkozva.

2011. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Virág6 ***** válasza:
63%
Sajnos nem fog megváltozni.Az én anyósomból indulok ki.Ráadásúl a másik unokáival különbséget tesz.Mióta eggyütt vagyunk a fiával,azóta beleszól mindenbe.Pontosabban 16 éve csak dumál.Én nem vagyok nyalizós tipus,és talán ha nyaliznák,akkor szeretne bennünket
2011. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Most azért kellett lepontozni, mert ki akarja sajátítani a gyerekét...

Pfff....

2011. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló.Nem sajátítom ki a gyerekemet, másokra is szoktam bízni.Anyukámra, nénikékre.Szerintem nem értetted a lényeget!!!!!!!!!!!
2011. nov. 12. 13:35
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Azért kellett lepontozni, mert nem tudsz olvasni, drága:

"Örülök ha nem látom,de hát az unokájától csak nem tilthatom el!!!!Segítségeteket várom."


Ez pont hogy nem kisajátítás.

2011. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Én nem is részletezem nagyon. De az én anyósom is egy önző , egoista ember. Sajnos ez van. Vannak ilyen emberek akiknek önmaguk a legfontosabbak, és úgy gondolják amit ők gondolnak és tesznek az a tökéletes. Én is nagyon unom már. Férjemnek mondtam , de ő neki meg nyilván az anyja, de azóta h. megkértem h. ne az anyja legyen az első azóta talán jobb, és már kezdi ő is mondani az anyjának h. ne mondjon ilyeneket. Mielőtt bárki azt mondaná h. túlreagálom, mikor harmadjára látta az unokáját, hozzá se ért , hanem ment rögtön a medencébe h. lebarnulhasson. Úgyh. ennyi...

Kedves kérdező, csak ezt tudom ajánlani neked h. beszélj a férjeddel, és együtt próbáljátok hatni rá, mert igen sajnos eltiltani nem lehet, de egyébként meg biztos nem hagyja abba, ja és legalább 200km-es távolság...:)

2011. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Én anyukám utáltam meg:(

Anyósom egy tündér.

2011. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!