Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában kaphatók ezek? Beba...

Angliában kaphatók ezek? Beba HA. Sensitive tápszer, Sinlac, Milumil HA tejpép? Felirja az orvos kinnt is?

Figyelt kérdés
Ha esetleg árakat irnátok megköszönném!
2011. nov. 14. 11:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ma Similac tápszerre váltunk,így a Beba már nem érdekes,ha ez beválik esetleg lehet kapni ott?
2011. nov. 18. 12:07
 12/17 anonim ***** válasza:

Néztem a neten de nem :S amerikai oldalakon van, itt nincs.

Itt amit a boltban meg tudsz venni a hipp organic, sma, cow&gate, aptamil aztán nagyjából ennyi. Az aptamil azt hiszem ugyan az mint otthon a milumil. Biztos van más féle is, de azt csak orvos adja ezért nem lehet boltban kapni.

2011. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Babavizet sem lehet kapni,ha jól tudom. Sima csapvizet szoktál forralni?
2011. nov. 20. 19:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Jol tudod.. :) Igen, sima csapvizet forraltam a kezdetektol. Nagyon jo minosegu a viz felenk, nem tudom merre mesz majd.
2011. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia! Bébiételt hol érdemes venni? Vannak úgy,mint itthon külön alma,őszi,szilva,stb. ?
2011. dec. 12. 13:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Bebietelt is kapsz eleg sok boltban, Tesco, Boots, Sainsbury Asda, stb..

Gyumolcspureket tudsz venni millio valtozatban. Par pelda:


[link]


Gyumolcsot altalaban csak mixelve lehet kapni vagy kis muanyag poharakban vagy ilyen zacskoban mint a belinkelt oldalon az elso kaja. Sokkal olcsobb amugy mint otthon, en el voltam ajulva amikor hazamentunk nyaron es 3-400ft volt egy uveg :O

Itt mindig akcios, a tescoban altalaban 7 uveggel kapsz 4.50-ert.

Uvegben kapsz reggelit (rizs, gyumolcs keverek, zabpelyhes trutymok..)

2011. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tényleg nagy a választék! Azt még meg tudnád mondani, hogy hypoallergén tápszert lehet venni vagy azt úgy mint itthon az orvos írja ki. Mert ma azt mondta a védőnő,hogy csak HA tápszert ihat 1 éves koráig,simát nem.
2011. dec. 14. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!