Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós tápszeres babátok...

7 hós tápszeres babátok mennyi folyadékot iszik naponta? Már 4 hós kora óta hozzátáplált, azóta napi 20ml-t iszik, de többször is kap még tápszert.

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én is kislányom reggel este kap tápszert, és most hogy melegebb van, megiszik kb 3 cumisüveg teát egy nap. Tehát kb 700ml.
2009. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó neked.Teljesen kivagyok. 2féle teát próbáltam,egyik sem kell neki.Vizet iszik pár kortyot és aztán kinyomja a nyelvével és sir ha vissza akarom neki adni.Tápszert kap a rendes kaja után is.
2009. máj. 9. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha nagyon híg tápival próbálkoznál a víz helyett?
2009. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen akkor a babódnak nem kell:(Nemtudom milyen teát próbáltál de a 8 hós lányom a hippes teákat nagyon szereti, viszont a vizet tisztán ő sem issza:(Amúgy ő csak 2 cumisüvegnyit iszik egy nap az kb 480ml körül van reggel este kap csak tápszert mellé.Vagy próbáls meg a szintén hippes vagy valamilyen üveges gyümileveket felhigitva nálunk az is bevált.

Minden jót!

2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Langyosan, vagyis tápimelegen adod a teát? Nekem hathós fiam szintén 20ml-t ivott egy nap, már borzasztóan idegesitett, hogy nem akar inni még 190 g főzi után sem. Aztán 10 mp-re langyitottam a mecsek baby teáját, egy kis barna nádcukrot szoktam bele tenni, és láss csodát , melegen megitta! Azóta 3x130 ml körül nyomat belőle naponta. De sem vizet., sem más tipusú teát nem fogad el. Igy próbáltad már?
2009. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen,mindig melegitem neki langyosra,a teát is meg a vizet is. Már tényleg nemtudom mit tegyek.
2009. máj. 9. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, előző vagyok. Ha van kedved, ird le, hogy mikor, mennyit eszik a pici és pontosan mit. Ahhoz hogy igyon , nekem át kellett kicsit szerveznem az étrendjét! Ird le, hátha kitalálunk valamit!
2009. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!