Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hozzászokhat egy...

Szerintetek hozzászokhat egy baba a lázmérőzéshez?

Figyelt kérdés
Két hónapos anyatejes kisbabám néha nem tud kakilni. Széklete nem kemény, kenőcsös állagú, de mégsem sikerül. Csak akkor lázmérőzünk, ha már nagyon sírdogál. Általában ilyenkor elég gyorsan jön a kaki és nem is kell nagyon bedugni. Szerintetek hozzászokhat?
2011. nov. 16. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen picinek nem szokik hozzá, erre majd csak nagyobb korban kell vigyázni, de én erre a célra inkább ajánlanám a szélcsövet, az szilikonból van, sokkal kíméletesebb
2011. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, enyém se szokott hozzá, hasonló cipőben jártunk mi is! Csak én még 5 hósan is volt, jhpgy meg kellett lázmérőzzem... túlélte és azóta is igen szorgosan kakil.
2011. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még az előzőhöt! Mi is beszereztünk szélcsövet - egy nyamvadt darab gumi 1200 ft volt, és kb. harmadszorra tanultam meg használni. De amúgy ténxleg jobb.
2011. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ezért szeretek ide írni, mert mindig segítenek!!!! :-)
2011. nov. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!