Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok mikor először vittétek strandra?

Figyelt kérdés
Vagy fürdeni bárhová.És mire figyeljek oda ha elviszem?
2009. máj. 11. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a Balatonhoz vittük, lehetett úgy 8 hónapos. A természetes vizekkel mint Balaton, Velencei tó nincs gond mert tiszta, csak a hűfok a lényeg. A strand hááát, próbálj meg olyat ahol van gyerekpancsoló.
2009. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyém olyan 7-8 hós volt, vittem volna előbb is de addigra lett nyár:)

Az sztem nagyon fontos hogy vagy jó nagy napernyőtök vagy ilyen UV sátor vagy hogy hivják azt a félkör alakú sátrat szóval hogy az legyen, mert amikor kéne tuti nem találtok árnyas helyet, plusz akárhogy helyezkedtek egyszercsak odatűz a nap.

Kiskalap, fehér póló sztem az nagyon fontos:)

Meg pelenkát jól elzáró zacsi:) mert mikor jól telirakja a baba, akkor azt a pelust elhelyezni az amúgy is ált.dugig tömött szemetesbe...hát ...szagolhatja mindenki egésznap:))

De lehet h csak rossz a tapasztalatom a strandokról:))

A baba korától is függ amúgy mert pl. én már sose indultam el sehova bébiétel, bébiital és nagy rakat pelus nélkül mert az biztos hogy sehol nem kaptam mikor épp szükség lett volna rá:)

Ennyi jutott eszembe:) mennyi idős a babád? :)

2009. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, ami nagyon fontos persze az 50 faktoros naptej sztem.
2009. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6,5 hónapos a babám.Gyerekpancsolós strandra mennénk!
2009. máj. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!