Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem van így elmaradva...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Csak nekem van így elmaradva az evéssel a fiam?

Figyelt kérdés
10 hónapos. Gyümölcsöt alig eszik, csomó mindent csak banánnal eszik meg, ha pl csak almát kap nem eszi meg. Inkább főzelékes. Viszont abból is csak az üvegeset eszi meg. Én bármit főzök neki nem ízlik. Nem fűszerezem túl a kajáját és pépesítem is. Sajna nem érzem h változatos lenne az étrendje. Adnátok tanácsot? Köszönöm!
2011. nov. 21. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn ugyanígy egy helyben jàrok, tettem is fel hasonlò kèrdèst mert az èn lànyom 9 hòs ès a mai napig egy ètkezèst se tudtam kivàltani, nagyon el vagyok keseredve :(

Most èn azt vettem èszre, amiben van ràgnivalò, azt szívesebben fogadja el mint a tök pèpeset. Így most amibe csak lehet, aprò darabokra tört babakekszet teszek, persze nem sokat. Esetleg pròbàld meg te is.

Okosabb tanàcsom nincs :( Együtt èrzek veled!

2011. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mèg azt is kipròbàlhatnàd hogy adj minden gyümit banànnal ès napròlnapra fokozatosan csökkentsd belôle a banàn mennyisègèt, hàtha bejön.
2011. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont hogy csak a pépeset eszi.. :( Kivétel a kifli csücsök... :) Köszönöm a választ!
2011. nov. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!