Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol laktok és ott van játszótér?

Hol laktok és ott van játszótér?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom,hogy vannak olyan helységek,ahol egyáltalán nincs játszótér.Igaz ez? Én elképzelni sem tudom játszótér nélkül az életünket,felénk 5-6 is van.
2009. máj. 11. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ahol én lakom, itt spec. nincs. iszonyú rossz, tök unalmasak a séták, konkrétan itt semmi nincs, ezért is gyűlölök itt lakni. ja! kiköltöztünk Sk-ba, 1 faluban lakunk.
2009. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, XIII. ker. Vizafogó. Tele van igényes játszótérrel a környék.
2009. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
vámosszabadi-pont a házunk előtt van egy fa játszótér,igaz nem a legújabb/modernebb-de van,ezenkívül a 2 szomszédos utcában is van.az egyik vadonat új.
2009. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pécs mellett, kicsi falu, két játszótér is van. Az egyik a házunk előtt, tele gyerekkel.
2009. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első válszolónak üzenem, hogy köszi a gyors választ..... A kérdésre válaszolok. Én pécsi vagyok egy kertvárosi panelben punnyadunk, de itt a közelben négy játszó is van, viszont egyikbe sem viszem az egy éves lányomat, mert a homokozók tele vannak csikkel, kutya, macska, madárürülékkel és még ki tudja mivel, a hinta meg retkes, homokos és sorolhatnám. Így hát sétálgatunk, én itthon fogok neki csinálni homokozót az erkélyen. Üdv.
2009. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc-Avas. Vannak játszóterek, elég sok, csak nem mindegyik szalonképes.
2009. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szigetszentmiklós és nincs sehol egy darab játszótér sem:(

Ha játszótérre szeretnénk menni akkor autózni kell legalább 15-20 percet.Így marad a séta.

2009. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Halásztelken lakom, van egy játszótér tőlünk 5 percre, de azt sajnos összecigicsikkezik a kamaszok esténként. :( Így ha rendes helyre akarunk menni akkor autózunk egy 2-3 percet és átmegyünk a másik játszótérre. Egyébként van 3.

Előttem szólónak: Csodálkozom hogy Szigetszentmiklóson nincs a közeletekben csak 20 percni autózásra. Ettől már Halásztelekre átjönni is közelebb van.

2009. máj. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia utolsó.Lakihegyen lakom.Letudnád írni kb hol van a játszótér halásztelken?
2009. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szigetszentmiklóson kva sok a játszótér már nem azért:D
2010. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!