Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az ideális korkülönbség...

Mennyi az ideális korkülönbség testvérek között?

Figyelt kérdés
Februárban volt 1 éves a kislányom és úgy tervezzük a férjemmel, hogy jövő februárban szülnék, persze ha összejön :)). Mit gondoltok a két évnyi korkülönbségről? Egy 2 éves kisgyermekkel már könnyebb? A kislányom iszonyú eleven, keveset alszik, állandó lekötést igényel.
2009. máj. 11. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez mindenkinél más. attól függ Te mit birsz el/összejön e addigra/ mennyire lesz eleven a második. szerintem nincs ideális korkülönbség. Nekem 8 hónapos a lányom már szeretnénk még egyet de van aki csak 3 év után. ha te igy érzed jónak a korkülönbséget legyen igy. sok sikert!
2009. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 5-6 évre saccolnák. Nekem a nagy korkülönbség tetszik. na de ez tényleg egyén függő.
2009. máj. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam 9 még ideális de szerintem emberfüggő
2009. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 évre szavazok, persze csak praktikus okokból. Szeretném, ha nagyobbik már oviba járna, mikor majd a picivel otthon leszek.
2009. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!