Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na ehhez mit szóltok?

Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 23. 16:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
korrekt cikk, bár nem túl informatív. amit ír, az igaz, de nem nagyon támaszt alá semmit.
2011. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék aki elolvassa a kérdést és a cikket hányan vagyunk aki együtt alszik a babájával?

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 23. 16:09
 3/29 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de arra nem találtam utalást, hogy mi van akkor, ha egyszerűen agyon nyomják a babát? Mert erre is akad példa. Az utolsó mondatban leírtakat tartom helyesnek.
2011. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt már olvastam máshol is. Azzal érvelnek, hogy csak a modernkor hozta magával a különalvást, mert régen természetes volt az együttalvás. hülye hasonlat, de az állatok sem alszanak külön, mert a kicsinyük akkor elpusztul, ki van téve mindenféle veszélynek.

De hogy hol az arany középút, nem tudom...

2011. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem együtt alszik a 2 ,5 éves lányom,mikor kicsi volt mózeskosárba feküdt mellettem,igy az agyon nyomás veszélye nem fenyegetett.
2011. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt alszunk, de nem ezért, hanem mert 9 hós létére olyan szinten hasfájós, hogy szinte egész éjjel simogatni kell, hogy aludni tudjon.
2011. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Akkor mégegy cikk

[link]

2011. nov. 23. 16:16
 8/29 A kérdező kommentje:
Az én Kislányom is velem alszik 10hónapos múlt.Születése óta.Nem vitát akarok csak kíváncsi lennék hányan alszanak a babájukkal.Nappal viszont kiságyban alszik csak éjjel van mellettem.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 23. 16:18
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt alszunk!DE Nemmindig volt így!Az elején a mi szobánkan aludt kiságyban!Aztán észrevettük,hogy jobban alszik a saját szobájában a saját ágyában! :)

Aztán kb fél éves volt,mikor egyre többször ébredt, így hogy ne legyek hulla, jött az ágyunkba...Mert így éjjel úgy is tudott szopizni,hogy esetleg én aludtam, vagy félálomban voltam!


Aztán olyan 12-14 hóslehetett,mikor újra a saját ágyában akart aludni!Aztánmegkapta másfélévesen a "nagy" ágyát,és abban is szeretett aludni!Viszont érdekes,hogy amióta babát várunk megint,azóta velem szeret egy ágyban aludni :)Még szopik is,Lassan kétéves!Énmostanában már meg szoktam kérdezni, hol szeretne aludni...Délben mindig a saját ágyát ágyát mondja este meg 80%-ban velem!


A férjemnagyon sokat van távol, így én nem is bánom, hogy együtt alszunk!Nálunk a lányunk dönthetett ebben mindig! :)

2011. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én nem vagyok híve az együtt alvásnak, nem tudnám kipihenni magam, és egy zombi anya pláne nem tenne jót a babónak. :S De hát ugye vannak az ELVEK és van a VALÓSÁG... Még csak pár napos volt babóm, és fárasztó volt az éjszaka közepén kimászni az ágyból, mindig odamenni a kiságyához, az ágyunkba tenni, szoptatni, majd ugyanezt megcsinálni visszafelé. Ezért elhatároztam, ott hagyom magam mellett, így egyszerűbb lesz a következő szoptatáskor. Hát akkora sikítozásba kezdett, hogy majd belesüketültem. :D Mikor visszaraktam a kiságyába, rám nézett azzal a vesébe látó tekintetével, gügyögött egy kicsit, és álomba merült. Ezzel jelezte, hogy örül, hogy rájöttem, neki jobb a saját kiságyában, mint nálam. Ennyi. Nem minden baba és anya egyforma, általánosítani mindig is hülyeség volt szerintem. Van aki együtt, van aki külön szeret aludni, én mindkét lehetőséget elfogadom. Alkalmazkodni kell tudni, ez a fő, nem az elvek, és pláne nem az, amit időről-időre holmi orvosok tudományos érvek alapján hablatyolnak. Úgyis mindig lesz egy másik tanulmány, ami homlok egyenest az ellenkezőjét állítja.
2011. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!